Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Aktualitātes › Atgādinām!Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts” organizē seminārus “Traumatisma profilakses pasākumi ģimenēs ar bērniem”

23/10/2017

Lai iepazīstinātu ģimenes ārstu praksēs strādājošās māsas ar bērnu traumatisma problēmu, biežākajiem traumu veidiem bērniem vecumā līdz 5 gadiem un informētu par iespējamiem traumatisma profilakses pasākumiem ģimenēs, kā arī atgādinātu pirmās palīdzības algoritmus dažādu traumu gadījumos, Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts” organizē seminārus “Traumatisma profilakses pasākumi ģimenēs ar bērniem”.

Semināri norisināsies:

24.oktobrī, Rīgā (Šarlotes ielā 1 B, biedrības “Latvijas Sarkanais krusts” 3.stāva konferenču telpā)

31.oktobrī, Saldū (Skrundas ielā 12, biedrības “Latvijas Sarkanais krusts” telpās).

Semināru vadīs pieredzējuši speciālisti – traumatologs Rota Vēciņa, pirmās palīdzības pasniedzēja Alma Egle un ārsta palīgs Edgars Sīmanis.

Dalība seminārā ir bez maksas. Par semināra apmeklēšanu tiks piešķirti 8 tālākizglītības punkti.

Vietu skaits semināros ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties dalībai seminārā līdz 19.oktobrim (uz semināru 24. oktobrī) un līdz 26. oktobrim uz semināru 31. oktobrī aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu: http://ej.uz/BTprofilakse.

Tālrunis papildus informācijai: 67686307 (Laila Štāle).

Pielikumā pievienojam semināru afišu un darba kārtību.

Šarlotes iela 1D

Rīga, Latvija, LV – 1001

Tālr.: +371 67686307

www.redcross.lv