Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Aktualitātes › Latvijas Māsu asociācija pateicas māsām par ilggadēju un aktīvu darbību un ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā!

22/05/2017

            

 

 

Par godu Starptautiskajai Māsu dienai, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte (LU MF) un Latvijas Māsu asociācija 13. maijā rīkoja konferenci «Māszinības: teorija un prakse», kas norisinājās LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Starptautiskā māsu padome par šī gada vienojošo motīvu ir izvēlējusies saukli – “Māsas: Līdera balss, lai sasniegtu ilgtspējīgas attīstības mērķus”.

Konferences ietvaros aktualizēja par māsu profesionālajām lomām Eiropas kontekstā, attīstības perspektīvām izglītības jomā, kā arī diskutēja par māsu darba organizāciju operāciju zālēs, depresīvo pacientu aprūpi pozitīvo domāšanu un citiem māsu praksē aktuāliem jautājumiem.
Šīs konferences ietvaros Latvijas Māsu asociācija ir attīstījusi tradīciju godināt māsas, kuras ir aktīvi darbojušās profesionālā organizācijā un sniegušas lielu ieguldījumu  māsu profesijā un veselības aprūpes nozares attīstībā.
Latvijas Māsu asociācija godināja piecas māsas, kurām piešķīra  Goda biedra statusu:

Inārai Liepiņai Nr. 3
Olgai Gusakovai Nr. 4
Inesei Goranskai Nr.5
Leonardai Klints Nr. 6
Anastasijai Meierei Nr. 7
un ar Atzinības rakstiem sveica:
Elgu Zaķi
Dagniju Rubeni
Silviju Krustu
Inesi Zārdiņu!
Sveicam !