Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Apvienības vadītājs: Ilze Klēģere
Tālrunis:26981771

E-pasts:ilze.klegere@gmail.com

Apvienības vadītāja vietnieks: Ilze Kalniņa

Apvienības padomes loceklis(sekretārs) :Laura Andersone

Apvienības vadītājs: Olga Cerela
Tālrunis: 28178990

E-pasts: cerela.olga@gmail.com

Apvienības vadītāja vietnieks: Dina Mentele

Apvienības Padomes locekļi – Lāsma Bitjukova

Apvienības vadītājs: Aija Lielnora

Tālrunis: 26476426
E-pasts: aija.lielnora@inbox.lv

Apvienības vadītāja vietnieks:  Anita Puķe anitapuke@inbox.lv

Apvienības padomes sekretāre – Ieva Leimane   leimane.ieva1@gmail.com

Apvienības locekļi:

Inga Markova    ingaq@inbox.lv Ilze Gaile   ilze.gaile@rcmc.lvSofja Tomase   sofja.tomase@gmail.comArta Taurene   arta.taurene@gmail.com

 

Apvienības vadītājs: Līga Ārente
Tālrunis: 29183153
E-pasts: liga.arente@inbox.lv

Apvienības vadītāja vietnieks: Simona Ameļkoviča

Apvienības locekļi: Ilze Umalas, Līga Rancāne, Svetlana Naturina

Apvienības vadītājs: Gita Sproģe
Tālrunis: 29339319
E-pasts: gadi2@inbox.lv

Apvienības vadītāja vietnieks: Ingrīda Talce

Apvienības locekļi: Valentīna Lapiņa, Māra Bārene, Daina Salmiņa

Apvienības vadītājs: Ilva Aršauska
Tālrunis: 29229124
E-pasts: ilva.arsauska@gmail.com

Apvienības vadītāja vietnieks: Iveta Kokle-Narbuta

Apvienības locekļi: Liene Meldere, Dace Pampava, Ingrīda Gerharde, Beāte Kovaļova

Apvienības vadītājs: Kristīne Karlsone
Tālrunis: 20629141
E-pasts: kristinekarlsone@inbox.lv

Apvienības vadītāja vietnieks – Sandra Perunova

Tālrunis: 26590600
E-pasts: sandra.perunova@dpns.gov.lv

Apvienības vadītāja sekretāre -Olga Galaganova

Apvienības vadītāja locekļi

Inga Ubaviča –

Inga Šarova
Margarīta Grīva
Laura Bišofa-Lange
Aija Cipkina

 

Apvienības vadītājs: Anita Znotiņa
E-pasts: znotinaanita@inbox.lv

Apvienības locekļi: Dagnija Pamata, Una Kregzde, Irēna Zavaļņuka, Līga Kaparšmite, Ineta raudova, Inese Kregzde, Lija Akkus

Apvienības vadītājs: Inta Laže
Tālrunis: 67042012
E-pasts: inta.laze@aslimnica.lv

Apvienības vadītāja vietnieks: Santa Štālmane

Apvienības locekļi: Anžela Jeluškina, Inga Mockus, Ginta Lāce

Apvienības vadītājs: Ilze Ortveina

E-pasts: ilze.ortveina@tos.lv

Padomes vadītāja vietnieks – Ineta Raudova

Padomes locekļi – Inita Veidemane, Linda Lapiņa, Irēna Kivrāne