Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds Amats Specialitātes pārstāvis Kontakti
1. Dita Raiska Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja Bērnu aprūpes specialitāte dita.raiska@masuasociacija.lv
2. Inese Budzila Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja vietniece Internās aprūpes specialitāte inese.budzila@inbox.lv
3. Inita Veidemane Sertifikācijas padomes locekle Perioperatīvā specialitāte inita.veidemane@inbox.lv
4. Vija Bathena - Krastiņa Sertifikācijas padomes locekle Vecmāte vija.bathena@rdn.lv
5. Dina Ceple ertifikācijas padomes locekle Vecmāte dceple@inbox.lv
6. Signe Irša ertifikācijas padomes locekle Vecmāte signe.irsa@stradini.lv
7. Kristīne Belova Sertifikācijas padomes locekle Zobu higiēnisti president@zobuhigienisti.lv
8. Līga Putrinska Sertifikācijas padomes locekle Zobu higiēnisti liga.p@inbox.lv
9. Ilva Puga Sertifikācijas padomes locekle Zobu higiēnisti ilva.puga@gmail.com