Latvijas Māsu Asociācija
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds Amats Specialitātes pārstāvis Kontakti
1. Dita Raiska Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja Bērnu aprūpes māsas dita.raiska@masuasociacija.lv
2. Inese Budzila Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja vietniece Internās aprūpes māsas inese.budzila@inbox.lv
3. Līga Ārente Sertifikācijas padomes locekle Diabēta māsas liga.arente@aslimnica.lv
4. Olga Mašutina Sertifikācijas padomes locekle Ambulatorās aprūpes māsas olgakalva2@inbox.lv
5. Inita Veidemane Sertifikācijas padomes locekle Operācijas māsas inita.veidemane@inbox.lv
6. Gunta Dukse Sertifikācijas padomes locekle Zobu higiēnisti gunta dukse (gunta.dukse@inbox.lv)
7. Vija Bathena Sertifikācijas padomes locekle Vecmātes vija.bathena@rdn.lv
8. Inesa Zārdiņa Sertifikācijas padomes locekle Garīgās veselības aprūpes māsas inese.zardina@rpnc.lv
9. Evija Bakša - Zveja Sertifikācijas padomes locekle Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas! evijabaksa@gmail.com
10. Leila Korejeva Sertifikācijas padomes locekle Ķirurģiskās aprūpes māsas leila1967@inbox.lv