Latvijas Māsu Asociācija
Nr.p.k. Vārds, Uzvārds Amats Specialitātes pārstāvis Kontakti
1. Dita Raiska Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja Bērnu aprūpes māsas dita.raiska@masuasociacija.lv
2. Inese Budzila Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja vietniece Internās aprūpes māsas inese.budzila@inbox.lv
3. Evija Bakša - Zveja Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja vietniece Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas evijabaksa@gmail.com
4. Līga Ārente Sertifikācijas padomes locekle Diabēta māsas liga.arente@aslimnica.lv
5. Alia Stepanova Sertifikācijas padomes locekle Ambulatorās aprūpes māsas alia@ljmc.lv
6. Inita Veidemane Sertifikācijas padomes locekle Operācijas māsas inita.veidemane@inbox.lv
7. Līga Putrinska Sertifikācijas padomes locekle Zobu higiēnisti liga.p@inbox.lv
8. Vija Bathena - Krastiņa Sertifikācijas padomes locekle Vecmātes vija.bathena@rdn.lv
9. Inesa Zārdiņa Sertifikācijas padomes locekle Garīgās veselības aprūpes māsas inese.zardina@rpnc.lv
10. Sandra Liepiņa Sertifikācijas padomes locekle Internās aprūpes māsas sandra.liepina@aslimnica.lv
11. Leila Korejeva Sertifikācijas padomes locekle Ķirurģiskās aprūpes māsas leila1967@inbox.lv
12. Eva Jasmane Sertifikācijas padomes locekle Zobārstniecības māsas eva.jasmane@stomatologijasinstituts.lv