Par grozījumiem Ministru kabineta noteikumos par profesionālo kvalifikāciju apliecinošajiem dokumentiem

Informācija par vairākiem grozījumiem Ministru kabineta noteikumos par profesionālo kvalifikāciju apliecinošajiem dokumentiem, kurus atzīst, piemērojot speciālo profesionālās kvalifikācijas atzīšanas sistēmu. (vairāk…)

Atklāta akcija “Meklējam sirdsmāsiņu”

Šogad, laika posmā no 2019. gada 12. novembra līdz 31.decembrim, Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā (BKUS) norisināsies akcija “Meklējam sirdsmāsiņu”. Akcijas mērķis ir pievērst uzmanību medmāsu darbam, izteikt novērtējumu, kā arī veicināt māsu profesijas prestižu.

(vairāk…)

Piedalies akcijā “Nolaid karogu, iededz sveci!”

Kolēģi, draugi,

neraugoties uz mediķu protestiem, valdība un Saeima mūs nav sadzirdējusi. Politiķi ir kurli un izliekas neredzam kritisko situāciju nozarē. (vairāk…)

Aptauja par medicīnas darbinieku streiku

Ņemot vērā to, ka akcija “Viena diena bez medicīnas personāla” spēja apvienot un radīt kopības sajūtu medicīnas darbinieku un sabiedrības vidū, bet nespēja panākt politiķu rīcības maiņu, lemjot par Latvijas veselības aprūpes budžetu, (vairāk…)

Aicinām apmeklēt Latvijas Ārstu biedrības organizētās starpdisciplinārās konferences

Aicinām apmeklēt Latvijas Ārstu biedrības organizētās starpdisciplinārās konferences: (vairāk…)

Aicinājums mediķu akcijā “Viena diena bez medicīnas personāla” protestēt pie Saeimas

Cienījamie kolēģi!

  Latvijas Māsu asociācijas valdes vārdā aicinām jūs visus piedalīties protesta sapulcē 7.novembrī pie Saeimas no 8.30 līdz 9.30, lai pārstāvētu savu māsas profesiju un pieprasītu pienācīgu finansējumu veselības aprūpē.

(vairāk…)

“Par konceptuālo ziņojumu “Par māsas profesijas turpmāko attīstību””

Likumos.lv ir publicēts Ministru kabineta 2019. gada 29. oktobra rīkojums Nr. 537 “Par konceptuālo ziņojumu “Par māsas profesijas turpmāko attīstību”

Sīkāk skatīt šeit

 

Sertifikāta izņemšana ar pilnvaru

Sakarā ar Latvijas Māsu asociācijas privātuma politiku http://www.masuasociacija.lv/privatuma-politika/ , atgādinām, ka sertifikāts specialitātē tiek izsniegts personīgi Māsai (medicīnas māsai) , uzrādot personu apliecinošu dokumentu, vai citai personai, ja tā uzrāda tiešās personas parakstītu pilnvaru. (vairāk…)

14th World Conference on Bioethics, Medical Ethics and Health Law

Bioētikas, Medicīniskās ētikas un Veselības likuma 14. Pasaules konferences organizatori apstiprina. ka dalībnieki, kas reģistrējas līdz 2019. gada 31. oktobrim, nodrošinot vislabākās Early Bird cenas – atlikušas tikai 3 dienas. Izbaudi šo labumu jau šodien! (vairāk…)

Bērnu aprūpes māsu un Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsu apvienību apvienotā konference

2019.gada 27.novembrī  RAKUS Onkoloģijas slimnīcas konferenču zāle,Hipokrāta iela 4, Rīgā

 norisināsies Latvijas Māsu asociācijas Bērnu aprūpes māsu un Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsu apvienību apvienotā konference. (vairāk…)