Sākusies uzņemšana Rīgas Stradiņa universitātē!

RSU šogad vasaras uzņemšanu sāk ar maģistrantūras studiju programmām. Augstskola piedāvā 28 veselības aprūpes un sociālo zinātņu maģistra studiju programmas un sniedz iespēju četrās no tām studēt angļu valodā! (vairāk…)

Uzbrukumiem pret veselības aprūpes personālu ir jāapstājas, īpaši laikā, kad pasaule cīnās ar Covid–19

Gan ārsti, gan medicīnas māsas un citi veselības aprūpes darbinieki daudzās valstīs par cīņu ar Covid–19 pandēmijas laikā ir godināti kā varoņi.

Tomēr ne visi un visur novērtē viņu centienus un ieguldījumu. Kopš pandēmijas sākuma ziņu virsraksti ir fiksējuši arī stāstus par veselības aprūpes personālu, kas ir saskārušies ar uzbrukumiem darbā, ceļā uz savu darbu veselības aprūpes iestādēs vai ceļā no tā.

(vairāk…)

Nacionālo māsu un vecmāšu asociāciju Eiropas foruma biļetens

Ir sagatavoti noderīgi resursi un informācija par Covid-19 pandēmiju, Pasaules veselības organizācijas Eiropas reģionālā biroja un Nacionālo māsu un vecmāšu asociāciju Eiropas foruma sadarbību, kā arī par Starptautisko māsu un vecmāšu gadu. (vairāk…)

Apmeklētāju pieņemšanas laiki pēc 9. jūnija!

Dārgie kolēģi!

Informējam, ka  pēc 9. jūnija LMa birojs atsāk  apmeklētāju pieņemšanu,  ievērojot SPKC rekomendācijas – 2 m distancēšanos.

(vairāk…)

Pasākumu plāns 2020 Starptautiskais Māsu un Vecmāšu gads

Ārkārtējā situācija ir nopietni ietekmējusi arī Starptautiskā māsu un vecmāšu gada ietvaros plānotos pasākumus, tāpēc aicinām iepazīties ar jauno programmu.

(vairāk…)

“Covid-19 aktualitātes, epidemioloģiskās uzraudzības pamatprincipi un pielietotās metodes pandēmijas ierobežošanā”

Paldies par Jūsu nozīmīgo darbu Covid-19 pacientu aprūpē un izplatības ierobežošanā, kā arī lielisko sadarbību ar epidemiologiem! Vēlamies Jūs aicināt uz tiešsaistes semināru Latvijas veselības aprūpes darbiniekiem
28.05.2020. plkst. 14:00 “Covid-19 aktualitātes, epidemioloģiskās uzraudzības pamatprincipi un pielietotās metodes pandēmijas ierobežošanā(vairāk…)

Informācija par Atbalsta psihoterapijas intensīvajiem kursiem 2020.gada 8.-18.jūnijs

Aicinām piedalīties Atbalsta psihoterapijas intensīvajiem kursos, kas norisināsies no š.g.8.-18.jūnijam. Kursu norises formāts: videolekciju veidā, praktiskās nodarbības tiešsaistē un klātienē Rīgā, Kristapa ielā 30. (vairāk…)

Par ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistra un sertifikātu derīguma termiņiem

Par ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistra un sertifikātu derīguma termiņiem

Veselības ministrija informē, ka saskaņā ar likuma “Par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību”[1] 28. pantu, lai novērstu ārkārtējās situācijas seku ietekmi uz ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu darbību, visu ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu spēkā esošās reģistrācijas vai spēkā esošā sertifikāta termiņš tiek pagarināts par sešiem mēnešiem. (vairāk…)

Aptauja par tematu “Izdegšana un darba sniegums”

Esmu Samirabanu  Lakhanimaster, RSU/RISEBA  maģistra studiju programmas  “Veselības vadība” studente.  Aicinu Jūs piedalīties aptaujā par tematu “Izdegšana un darba sniegums”! (vairāk…)

Sertifikācijas komisijas atsāk darbu!

Saistībā ar visā valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas laikā Latvijas Māsu asociācijas (turpmāk – LMa) valde nolemj (vairāk…)