Tālākizglītības iespējas ESF finansētās mācībās

Veselības ministrija piedāvā iespēju ārstniecības personām, ārstniecības atbalsta personām, farmācijas aprūpes pakalpojumu sniedzējiem un sociālajā jomā strādājošajiem papildināt profesionālās un vispārējās zināšanas ESF finansētās mācībās. (vairāk…)

Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu veselības aprūpes jomā nodarbinātajiem

2021. gada 1. janvārī stājās spēkā grozījumi Ministru kabineta 2018. gada 18. decembra noteikumos Nr. 851 “Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu veselības aprūpes jomā nodarbinātajiem”. (vairāk…)

Bērnu aprūpes māsu apvienības tiešsaistes konference

Šī gada 10. februārī tiešsaistē norisināsies Latvijas Māsu asociācijas Bērnu aprūpes māsu apvienības konference. (vairāk…)

Māsas meklē atbildes, un tas ir labi!

Šobrīd viens no aktuālākajiem jautājumiem saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu ir vakcinēšanās. (vairāk…)

Informācija par šī gada 2.- 4.11. starptautisko tiešsaistes kongresu “Nursing Around the World”

Starptautiskā Māsu padome (ICN – International Council of Nurses) 2021. gadā 2.- 4. novembrī organizē tiešsaistes kongresu “Nursing Around the World”, kas balstīsies uz māsu svarīgo ieguldījumu cīņā par veselību un labklājību visā pasaulē.

(vairāk…)

LMa biedra gada maksa 2021.gadā

Cienījamie LMa biedri!

Atgādinām, ka 2021. gadā biedra nauda ir EUR 25,00.(LMa biedru kopsapulce lēmums 5.12.2019.)

Biedra naudas iemaksas izdarāmas vienu reizi gadā līdz tekošā gada 1.martam.

(vairāk…)

Aslimnīcas Mācību centra attālinātu tālākizglītības pasākumu piedāvājums māsām, māsu palīgiem un ārstniecības atbalsta personām

Aslimnīcas Mācību centrs ar šo gadu uzsāk ar attālinātu tālākizglītības pasākumu piedāvājumu māsām, māsu palīgiem un ārstniecības atbalsta personām. (vairāk…)

Informācija par pieaugušo izglītības e-platformu EPALE

Aicinām pievērst uzmanību EPALE – pieaugušo izglītības e-platformai, kas veido saturu, kas ir aktuāls pieaugušo izglītotājiem un citiem interesantiem. (vairāk…)

Tiešsaistes semināri māsu līderības atbalstam pandēmijas laikā

Pasaules Veselības organizācijas Sadarbības centrs māsu līderības un vadības jomā un Izraēlas Veselības ministriju ir sagatavojuši virkni tiešsaistes semināru, lai atbalstītu un stiprinātu māsu līderību pandēmijas laikā. (vairāk…)

Latvijas Māsu asociācijas valde atbalsta Ministru prezidenta lēmumu

Latvijas Māsu asociācijas (LMa) valde ir pieņēmusi lēmumu izteikt atbalstu LR Ministru prezidentam Arturam Krišjānim Kariņam par Veselības ministres Ilzes Viņķeles demisijas prasību. Uzsveram, ka LMa ministres darbības laikā ir trīs reizes prasījusi Ilzes Viņķeles demisiju.

(vairāk…)