Priecīgas Lieldienas!

Veselību, prieku un cerību šajos svētkos un visu gadu! 💐💐💐 (vairāk…)

Uzskates materiāli par roku higiēnu

Šis ir pārbaudījumu un izaicinājumu laiks mums visiem. Smagi, ka jāizvairās no kontakta ar sev tuviem cilvēkiem un jāvairās no cilvēkiem vispār, kas pretēji cilvēciskajai dabai. Smaga ir arī neziņa par daudzām lietām un mūsu izmainītais dzīves ritms. (vairāk…)

Par māsu ekonomisko stāvokli un sociālo aizsargātību

Latvijas Māsu asociācija aicina ārkārtējā situācijā māsu darba devējus izmantot visus Darba likumā paredzētos instrumentus, kas vērsti uz māsu kā darbinieku maksimālu sociālo nodrošinātību (piemēram, mēnešalgas un darba slodzes saglabāšana, neizmantota ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma piešķiršana, apmaksātas dīkstāves noteikšana). (vairāk…)

Aptauja: Aprūpes personāla komunikācija Intensīvās terapijas nodaļā

Anketa ir nepieciešama pētījuma veiksmīgai izstrādei. (vairāk…)

Par ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistra un sertifikātu derīguma termiņiem

Par ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistra un sertifikātu derīguma termiņiem

Veselības ministrija informē, ka saskaņā ar likuma “Par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību”[1] 28. pantu, lai novērstu ārkārtējās situācijas seku ietekmi uz ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu darbību, visu ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu spēkā esošās reģistrācijas vai spēkā esošā sertifikāta termiņš tiek pagarināts par sešiem mēnešiem. (vairāk…)

Pasaules veselības dienā – ziņojumi par veselības aprūpes speciālistu darbu un Covid-19

Seko līdzi @WHO tīmekļa vietnēs tiešraidēm no plkst. 10.00 līdz 10.30 un no 14.30 līdz 15.15 un pirmais iepazīsties ar ziņojumiem par pašreizējo veselības aprūpes speciālistu darbu un situāciju saistībā ar Covid-19. (vairāk…)

Pasaules veselības organizācijas preses konference

Par medicīnas masku nepieciešamību veselības aprūpes darbiniekiem, par vakcīnu pret Covid-19, kā arī par citiem aktuāliem jautājumiem aicinām uzzināt 6.aprīļa Pasaules veselības organizācijas preses konferencē. (vairāk…)

 EFN informatīvs paziņojums māsām!

 Dārgie EFN dalībnieki!

Pievienojam   EFN informatīvu paziņojumu, kurā uzsvērtas EFN un ES darbības saistībā ar COVID-19 šajā pārmaiņu un izaicinājuma periodā. Ceram, ka tas  jums noderēs! (vairāk…)

(PAPILDINĀTS) Latvijas Māsu asociācija līdz 14.aprīlim pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu!

Vēlamies informēt, ka LMa birojs ir pārtraucis klientu pieņemšanu klātienē no 16.03 līdz 14.04.2020. Tas nozīmē, ka pagaidām nav iespējama iesniegumu iesniegšana un dokumentu saņemšana klātienē biroja telpās. (vairāk…)

Latvijas māsu asociācija atgādina saviem biedriem par darbinieku tiesībām!

Latvijas māsu asociācija atgādina saviem biedriem par darbinieku tiesībām!

Lai ārkārtējās situācijas laikā ievērotu distancēšanos un atrastos mājās, nevis darba vietā, darbiniekiem ir tiesības lūgt darba devējam piešķirt: (vairāk…)