Sertifikāta izņemšana ar pilnvaru

Sakarā ar Latvijas Māsu asociācijas privātuma politiku http://www.masuasociacija.lv/privatuma-politika/ , atgādinām, ka sertifikāts specialitātē tiek izsniegts personīgi Māsai (medicīnas māsai) , uzrādot personu apliecinošu dokumentu, vai citai personai, ja tā uzrāda tiešās personas parakstītu pilnvaru. (vairāk…)

Latvijas Māsu asociācijas biedru kopsapulcē ievēlēti 2 jauni valdes locekļi

15. oktobrī Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā norisinājās Latvijas Māsu asociācijas biedru kopsapulce, kuras darba kārtībā bija arī jaunu valdes locekļu ievēlēšana. (vairāk…)

EADV Nurse Day, virtually on Saturday, 31 October 2020

EADV medmāsu darba grupa informē par  gaidāmo Māsu dienu, kas  notiks sestdien, 2020. gada 31. oktobrī. (vairāk…)

ENSA Annual General Meeting (AGM) 13th October 2020

The Year of the Nurse and The Midwife and Nursing Now campaign is an opportunity for us to increase the status and profile of nurses globally. It is important that this work starts already when we are students. We want to strengthen the voice of nursing students in Europe by engaging with the European Nursing Students Association. (vairāk…)

APTAUJA – Medicīnas aizsargtērpu atbilstības vērtējums

Lūdzu aizpildīt novērtējuma anketu par pieejamo aizsargtērpu atbilstību Jums kā valkātājam attiecībā uz to izmēriem, valkāšanu un ērtumu kustību veikšanai.

(vairāk…)

Vakcinācijas pamatprincipi māsu praksē

Aicinām māsas un vecmātes pieteikties tālākizglītības pasākumam ārstniecībam personālam – Teorētiski/praktiskais modulis – vakcinācijas pamatprincipi māsu praksē, kas 12. un 13. novembrī norisināsies tiešsaistē.  (vairāk…)

LĪDERĪBA MĀSAS PRAKSĒ – JAUNIEM IESPAIDIEM UN IDEJĀMLĪDERĪBA MĀSAS PRAKSĒ – JAUNIEM IESPAIDIEM UN IDEJĀM

2020. gada 13. novembrī 11.00 – 17. 00 TIEŠSAISTĒ notiks Latvijas Māsu asociācijas organizēta konference LĪDERĪBA MĀSAS  PRAKSĒ – JAUNIEM  IESPAIDIEM UN IDEJĀM. (vairāk…)

Par izmaiņām zobārstniecības profesiju sarakstā

No veselības aprūpes jomā reglamentēto profesiju saraksta tiek izslēgta zobārstniecības māsas profesija2. Attiecīgi 2020.gada 7.oktobrī stāsies spēkā arī izmaiņas ārstniecības personu klasifikatorā,izslēdzot zobārstniecības māsu no ārstniecības personu profesiju klasifikatora un nosakot, ka zobārstniecības māsām, kuras ir reģistrētas Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā, reģistrācija ir aktuāla līdz reģistra derīguma termiņa beigām. (vairāk…)

Saeima ir pieņēmusi un Valsts prezidents izsludina likumu: “Grozījumi likumā “Par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu””

Saeima ir pieņēmusi un Valsts prezidents izsludina šādu likumu: “Grozījumi likumā “Par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu””. (vairāk…)

Tālākizglītības pasākums ārstniecības personālam

22.10.2020. plkst. 13.00-16.00 tiešsaistē Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Pieaugušo neformālās izglītības centrs organizē Tālākizglītības pasākumu ārstniecības personālam.  (vairāk…)