Tiešsaistes vebinārs – Traumas un pirmā palīdzība

Tiešsaistes vebinārs – Traumas un pirmā palīdzība
Norises laiks: 28.aprīlis 2021.gads no plkst. 13:00 – 17:00
Norises vieta: Tiešsaistē (vairāk…)

APTAUJA: “Psihoemocionālie darba vides riska faktori un to ietekme uz māsas fizisko un emocionālo labsajūtu intensīvās terapijas nodaļās

Labdien, esmu Jana Kravčenko  RSU 4. kursa “Māszinības” programmas studente ar specializāciju – anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās aprūpes māsa. (vairāk…)

Latvijas Māsu asociācijas Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsu apvienības dalībnieku ikgadējā sapulce

         2021. gada 30. aprīlī no 15.30– 16:00 tiešsaistē norisināsies Latvijas Māsu asociācijas Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsu apvienības dalībnieku ikgadējā sapulce. (vairāk…)

APTAUJA: pašpalīdzības instrumenta izveidei

God. / Ļ. cien. respondent!

Aicinu Jūs piedalīties pētījumā, kura mērķis ir izveidot instrumentu pašpalīdzības mērīšanai. Lūdzu Jūs aizpildīt aptauju, kas satur sociāli demogrāfiskos jautājumus, jautājumus par pašizjūtu un jautājumus par dažādām pašpalīdzības darbībām, kas ir formulētas, pamatojoties uz literatūras un interviju (vairāk…)

Piedāvājums māsām, kuras atjaunojušas darbu Māsas profesijā

Piedāvājums māsām, kuras atjaunojušas darbu Māsas profesijā 2020. vai 2021. gadā, iziet 60 stundu interesantu apmācību programmu. (vairāk…)

Aptauja:pētījums par māsas darba stāža saistību ar pielietotajiem pielāgošanās veidiem stresa situācijās dažādu profilu nodaļās māsu darbā. 

Esmu RSU Māszinību 4.studiju gada studente Samanta Bērziņa un sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par māsas darba stāža saistību ar pielietotajiem pielāgošanās veidiem stresa situācijās dažādu profilu nodaļās māsu darbā.

(vairāk…)

Darba anketa ar tēmu: “Māsu kompetences pašnovērtējums ar ventilāciju asociētās pneimonijas profilakses īstenošanā intensīvās terapijas nodaļas pacientiem”

Esmu Jadviga Mutora, Rīgas Stradiņa universitātes 4. kursa “Māszinības” programmas studente ar anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās aprūpes specializāciju.

Lūdzu Jums izplatīt manu Bakalaura darba anketu ar tēmu: “Māsu kompetences pašnovērtējums ar ventilāciju asociētās pneimonijas profilakses īstenošanā intensīvās terapijas nodaļas pacientiem”. Aptauja ir paredzēta intensīvās terapijas nodaļās strādājošām māsām.

Links uz aptauju: https://forms.gle/ahWi78vznyyvkvdg8

LMa biroja darba laiki ārkārtas situācijas laikā līdz 6.aprīlim!

Informējam, ka 22.03. pirmdien-LMa birojs slēgts tehnisku iemeslu dēļ. (vairāk…)

Latvijas Māsu asociācijas biedru kopsapulce

8.aprīlī no pulksten 13.00 līdz 16.45 tiešsaistē norisināsies Latvijas Māsu asociācijas biedru kopsapulce. (vairāk…)

Aptauja “Māsas prakse COVID19 pandēmijā”

Latvijas Māsu asociācija vēlas noskaidrot māsu praksi ietekmējošos faktorus pandēmijas apstākļos, ar kādiem apstākļiem māsas saskaras darba vietā. (vairāk…)