Reģistrējies dalībai 9. Latvijas Ārstu kongresā līdz 4. jūlijam par zemāku cenu

9. Latvijas Ārstu kongress norisināsies 2022. gada 21. – 24. septembrī ATTA CENTRE Krasta ielā 60, Rīgā. Kongresa vienojošais temats šogad būs virzība uz pacienta centrētu precīzijas medicīnu. Paralēli kongresam notiks arī Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas kongress, kā arī Latvijas Māsu asociācija (LMa) atzīmēs 100 gadus māsu profesijai Latvijā.  Savukārt Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) svinēs 75 gadu pastāvēšanu.

(vairāk…)

Priecīgus Jāņus!

Drošus, līksmus un skanīgus svētkus! 🌿 (vairāk…)

European nursing congress – Future proof Nurses as key drivers of Change

Final Announcement ENC22 lr

Pacientu klasifikācijas sistēma

Latvijas Māsu asociācija atzīmē, ka mūsdienās pieaug pieprasījums pēc augstas kvalitātes veselības aprūpes pakalpojumiem, kur māsa ir viens no atslēgas posmiem. Līdz ar to aizvien aktuālāks kļūst jautājums – cik pacientus kvalitatīvi un droši vienlaicīgi māsa var aprūpēt. Pacientu klasifikācijas sistēma ir veselības aprūpes vadības instruments, kas uzlabo resursu izmantošanas efektivitāti un veicina pacientu aprūpes kvalitāti un drošību. (vairāk…)

Informācija par pārreģistrācijas termiņu māsas profesijā

Informācija ir saistoša māsām, kuras ir sertificējušās un resertificējušas līdz 2021. gada 31. decembrim un sertifikāta termiņš beidzās pēc 2022. gada 1. janvāra. Latvijas Māsu asociācija vērsās pie Veselības ministrijas ar lūgumu iepriekš minētajām māsām  uzkrātos tālākizglītības pasākumus  pēdējo sešu gadu laikā piemērot pie pārreģistrācijas procesa.  Detalizētāk Vm vēstulē VMvest_240522.docx (vairāk…)

Kursi  “Māsas darbība primārajā veselības aprūpē”

Cienījamās kolēģes! Godātie kolēģi!

Med4U aicina Jūs pieteikties uz klātienes kursiem “Māsas darbība primārajā veselības aprūpē”

(vairāk…)

Piesakies savam vasaras atpūtas mirklim – nometnei “Dvēseles harmonija – mans dzīves spēks”

Paņem pauzi no ikdienas un izbaudi to dažādās meistarklasēs un aktivitātēs dabā, veltot laiku savai labsajūtai un palutinot sevi. (vairāk…)

Nursing and Midwifery Global Community of Practice (NMGCOP)

Pasaules Veselības organizācijas aicinājums piedalīties PVO organizētajā pasākumā  “People in the Spotlight”, kas notiks attālināti š.g. 21.jūnijā plkst.: 15:30 (14:30h CEST (Geneva time)). (vairāk…)

MĀSĀM resertifikācija un sertifikācija ATCELTA!

Ar 2022.gadu māsām resertifikācija un sertifikācija ATCELTA! (vairāk…)

LMa biroja darba laiki vasaras periodā

LMa biroja darba laiki: (vairāk…)