Starptauskā konference One World – One Health

 MF konferences programmas divas versijas: web versija un FB/IG versija.

Aicinājums dalībniekiem aizpildīt šo anketu: https://docs.google.com/forms/d/1Jijob5Ph4K_yTUpmeW245VBFg8x5TDQY_lwBAT2fKJY/edit

SUPERVĪZIJASGRUPĀ ČETRU SESIJU CIKLĀ

Vēlies iegūt profesionālu atbalstu, labāk saprast savu nostāju, rīcības un emocijas, izprast savas atbildības robežas un izprast otru cilvēku, iegūt jaunas idejas tālākai rīcībai..
šos un citus jautājumus Tev būs iespēja apskatīt kopā ar kolēģēm (-iem) (vairāk…)

ESF tālākizglītības kurss māsām “Zāļu administrēšana primārajā un ambulatorajā praksē”

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Pieaugušo neformālās izglītības centrs no 2021. gada 7. oktobra piedāvā apmācības māsām neformālās izglītības programmā “Zāļu administrēšana primārajā un ambulatorajā praksē”. (vairāk…)

Bērnu aprūpes un neonatoloģijas māsu apvienība

Š. g. 3.septembrī norisinājās Neonatoloģijas māsu apvienības pārvēlēšanas sapulce. Tā kā uz pārvēlēšanām nebija pieteicies neviens kandidāts, Neonatoloģijas māsu apvienības Padome izteica priekšlikumu pievienoties Bērnu aprūpes māsu apvienībai. 14.septembrī LMa Valdes sēdē šis lēmums tika atbalstīts un Neonatoloģijas māsu apvienība tiek pievienota Bērnu aprūpes māsu apvienībai mainot arī apvienības nosaukumu. Tātad mainītais apvienības nosaukums ir Bērnu aprūpes un neonatoloģijas māsu apvienība.

IV Baltijas Bērnu māsu konference

Šā gada 15.oktobrī tiešsaistē  notiks  IV Baltijas Bērnu māsu konference. (vairāk…)

Par māsas profesijas reformu – INFORMĀCIJA PAPILDINĀTA

25. augustā noslēdzās informatīvā kampaņa, kuras ietvaros Zoom tiešsaistē bija iespēja tikties ar māsām, Veselības ministrijas un augstskolu pārstāvjiem, kuri iepazīstināja un sniedza atbildes uz jautājumiem par aktuālāko saistībā ar māsas profesijas reformu. Par gaidāmajām pārmaiņām turpināsim informēt arī turpmāk. (vairāk…)

Veselības aprūpes simulācijas nedēļa

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs rīko Veselības aprūpes simulācijas nedēļu, kas norit starptautiskās “Healthcare Simulation Week 2021” ietvaros no 13.–17. septembrim. (vairāk…)

Paplašināta atdzīvināšana pediatrijā: slimnīcas etaps (PALS)

Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā neformālās izglītības programmu “Paplašināta atdzīvināšana pediatrijā: slimnīcas etaps (PALS)” (vairāk…)

Jaundzimušā izžāvēta asins piliena skrīnings

Rīgas Stradiņa universtitāte piedāvā neformālo izglītības programmu “Jaundzimušā izžāvēta asins piliena skrīnings”. (vairāk…)

LMa konferences Medbaltica 2021

Medbaltica 2021 ietvaros šī gada 7. un 8. oktobrī Ķīpsalu izstāžu centrā, Ķīpsalas iela 8, Rīgā https://www.bt1.lv/medbaltica/visit.php klātienē  notiks  divas LMa Operāciju māsu apvienības un Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības konferences. (vairāk…)