Latvijas māsu vadītāju apvienības dibināšanas konference(papildināts)

2017.gada 26.oktobrī plkst.11.00 Latvijas māsu asociācijas telpās 3. stāva zālē, Skolas ielā 5, Rīgā Latvijas Māsu asociācija rīko LMa “Latvijas māsu vadītāju” apvienības dibināšanas konferenci.

(vairāk…)

Atgādinām!Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts” organizē seminārus “Traumatisma profilakses pasākumi ģimenēs ar bērniem”

Lai iepazīstinātu ģimenes ārstu praksēs strādājošās māsas ar bērnu traumatisma problēmu, biežākajiem traumu veidiem bērniem vecumā līdz 5 gadiem un informētu par iespējamiem traumatisma profilakses pasākumiem ģimenēs, kā arī atgādinātu pirmās palīdzības algoritmus dažādu traumu gadījumos, Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts” organizē seminārus “Traumatisma profilakses pasākumi ģimenēs ar bērniem”.

Semināri norisināsies:

24.oktobrī, Rīgā (Šarlotes ielā 1 B, biedrības “Latvijas Sarkanais krusts” 3.stāva konferenču telpā)

31.oktobrī, Saldū (Skrundas ielā 12, biedrības “Latvijas Sarkanais krusts” telpās).

Semināru vadīs pieredzējuši speciālisti – traumatologs Rota Vēciņa, pirmās palīdzības pasniedzēja Alma Egle un ārsta palīgs Edgars Sīmanis.

Dalība seminārā ir bez maksas. Par semināra apmeklēšanu tiks piešķirti 8 tālākizglītības punkti.

Vietu skaits semināros ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties dalībai seminārā līdz 19.oktobrim (uz semināru 24. oktobrī) un līdz 26. oktobrim uz semināru 31. oktobrī aizpildot tiešsaistes pieteikuma veidlapu: http://ej.uz/BTprofilakse.

Tālrunis papildus informācijai: 67686307 (Laila Štāle).

Pielikumā pievienojam semināru afišu un darba kārtību.

Šarlotes iela 1D

Rīga, Latvija, LV – 1001

Tālr.: +371 67686307

www.redcross.lv

 

 

Īpašs piedāvājums tieši māsām žurnāla “Ārsts.lv” abonēšanai!

Iespēja māsām abonēt žurnālu ar īpašu atlaidi skatāma  šeit

(vairāk…)

Krievijas māsu asociācijas kongress “Vadība un inovācijas – ceļš uz jauniem sasniegumiem” Sanktpēterburgā

Sanktpēterburgā Krievijas māsu asociācijas organizētajā māsu kongresā “Vadība un inovācijas – ceļš uz jauniem sasniegumiem” piedalās 33 māsas no Latvijas.

.

III Baltijas Bērnu māsu konference

13.10. Viļņā norisinājās III Baltijas Bērnu māsu konference, kurā piedalījās visu trīs Baltijas valstu bērnu māsas! Konferencē ar priekšlasījumiem no Latvijas uzstājās Iveta Kokle-Narbuta un Aleksandrs! Paldies Viņiem par sniegumu! IV Baltijas Bērnu māsu konference norisināsies Latvijā 2020. gadā !

Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu 4.kongress 21.-23. septembris fotogrāfijās!

Mīļās māsas,

Aicinām šajā lietainajā un pelēkajā laikā iepriecināt savas sirdis ar siltām, saulainām un patīkamām atmiņām no Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu 4.kongresa.

Pirmā diena, 21.09.2017.: https://failiem.lv/u/9f4qbg6y

Otrā diena, 22.09.2017.: https://failiem.lv/u/3fzbbppq un https://failiem.lv/u/5bxsvvff

Trešā diena, 23.09.2017.: https://failiem.lv/u/uzzhsuu2

Noslēguma pasākums https://failiem.lv/u/jpeeeexx?k=be9040b2

UZMANĪBU! Informācija tiem, kas dodas uz Viļņu!

Dārgie kolēģi!

Sakarā ar atsevišķu dalībnieku atteikšanos, ir vēl brīvas vietas uz konferenci. Aicinām pieteikties sūtot pieteikumu uz birojs@masuasociacija.lv vai  zvanot pa tālr. 67602464

Atgādinām, ka Latvijas Māsu asociācijas biedriem brauciens ir bezmaksas, bet konference 15 EUR.

Vairāk informācijas šeit

Programma šeit

Informējam, ka š. g. 13.oktobrī, lai dotos uz Baltijas Bērnu aprūpes māsu konferenci ,,Pediatrisko pacientu aprūpe un rehabilitācija Bērnu slimnīcā” pulcējamies pie Origo.

Izbraukšana plkst. 5.30. Lūdzu nekavēt!!!

 

IV Latvijas Operāciju Māsu apvienības un Infekciju Kontroles un Sterilizācijas asociācijas starpdisciplinārā konference

   2017. gada 27.-28. oktobrī Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs, Anniņmuižas bulvārī 26a  notiks IV Latvijas Operāciju Māsu apvienības un Infekciju Kontroles un Sterilizācijas asociācijas starpdisciplinārā konference “Ķirurģiskais instruments mūsu rokās”. (vairāk…)

“Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”

Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu 4.kongress tika aizvadīts siltu un saulainu laika apstākļu lutināts. Pasākums Ķīpsalā uz trīs dienām vienuviet sapulcināja teju 1000 medicīnas nozares pārstāvjus no visas Latvijas, kā arī viesus no Norvēģijas, Krievijas, ASV, Čehijas Kanādas un Polijas. (vairāk…)

Latvijas māsu vadītāju apvienības dibināšanas konference

2017.gada 26.oktobrī plkst.11.00 Latvijas māsu asociācijas telpās 3. stāva zālē, Skolas ielā 5, Rīgā Latvijas Māsu asociācija rīko LMa “Latvijas māsu vadītāju” apvienības dibināšanas konferenci.

(vairāk…)