Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Ādažu novada Siguļu pirmsskolas izglītības iestāde aicina darbā medicīnas māsu

    • Amats:
    • Ievietošanas datums: 14/09/2021

Ādažu novada Siguļu pirmsskolas izglītības iestāde “Piejūra” aicina darbā medicīnas māsu vai ārsta palīgu

Prasības pretendentam:

  • pirmā līmeņa augstākā profesionālā izglītība;
  • reģistrācija Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā (medicīnas māsa vai ārsta palīgs);
  • komunikabilitāte, spēja darboties patstāvīgi un komandā;
  • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta par profesionālo darbību;
  • obligātas valsts valodas zināšanas.

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt neatliekamās palīdzības sniegšanu;
  • kontrolēt higiēnas prasību izpildi saskaņā ar tiesību normatīvajiem aktiem;
  • saskaņot ēdienkarti (ēdienkartes sagatavo ēdinātājs), lai bērns saņemtu pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu;
  • kontrolēt bērna veselības stāvokli un sadarboties ar vecākiem;
  • organizēt profilaktiski izglītojošu darbu;
  • veikt dokumentāciju.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • iepriekšēja pieredze līdzīgā darbā.

Piedāvājam:

  • mūsdienīgu un ergonomisku darba vidi;
  • algu EUR 985,00 EUR (bruto) un piemaksu atbilstoši medicīniskā darba stāžam 10-15%;
  • darba laiks līdz 40 stundām nedēļā (iespējams saīsināts darba laiks), kas tiek plānots darbdienās, laika posmā no plkst 7:00-19:00;
  • atvaļinājuma pabalsts 50% no darba algas un ikgadēja 100% piemaksa darba algas apmērā;
  • transporta un ēdināšanas izmaksu kompensācija;
  • veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika).

Pretendentam jāiesniedz:

  • CV un motivācijas vēstule.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt iestādes vadītājai A. Krastai uz e-pastu: antra.krasta@carnikava.lv, vai iesniedzot personīgi PII “Piejūra” adresē: “Skola”, Siguļi, Carnikavas pagasts, Ādažu novads, LV-2163.

Pieteikumus iesniegt līdz 2021.gada 17. septembrim (ieskaitot).

Plašāka informācija pa tālruni 29389606.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016.gada 27.aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, informējam, ka:

1) pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi;

2) pretendentu personas datu apstrādes pārzinis šī atlases ietvaros ir Ādažu novada pašvaldība, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu pag., Ādažu novads, LV-2164

3) pretendentu personas dati tiks uzglabāti 3 mēnešus pēc atlases norises veikšanas.

Ar sīkāku tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi var  iepazīties mājas lapā: www.carnikava.lv/personas datu aizsardzība vai vēršoties pie datu aizsardzības speciālista  kontaktējoties ar e-pasta starpniecību: datu.aizsardziba@carnikava.lv.