Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › AS “Veselības centru apvienība” Veselības centrs “Pļavnieki” aicina darbā

    • Amats: NEIROKLĪNIKAS MĀSU
    • Ievietošanas datums: 02/06/2022

AS “Veselības centru apvienība”
Veselības centrs “Pļavnieki” aicina darbā
NEIROKLĪNIKAS MĀSU
Darba pienākumi:
Plaša spektra neirofizioloģisko, t. sk. nakts izmeklējumu veikšana;
Parenterālu medikamentu ievade;
Pacientu aprūpe dienas stacionārā;
Medicīniskās dokumentācijas noformēšana;
Asistēšana ārstiem manipulāciju veikšanā, konsultāciju nodrošināšana;
Piedalīšanās VCA Neiroklīnikas popularizēšanas, mārketinga pasākumos.
Prasības:
Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
Vēlme mācīties, apgūt jaunas inovatīvas izmeklēšanas metodes;
Patstāvība un spēja strādāt komandā;
Vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;
Jāuzrāda COVID-19 sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas
sertifikāts.
Piedāvājam:
Darbu strauji augošā uzņēmumā
profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu
uzņēmuma pakalpojumu privilēģiju karti.
Darba alga: 9.50 EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas)
Darba laiks: pilna slodze
Darba vieta: A.Saharova iela 16, Rīga
Lai pieteiktos, sūtiet CV irina.bogdanova@vca.lv ar norādi “Neiroloģijas māsa”.
Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.
Iesniedzot savu CV un pieteikumu, Jūs piekrītat dalībai norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai
ar Jums.
Apliecinām, ka kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā tiks nodrošināta tiesiska Jūsu personas datu apstrāde. Pēc konkursa
noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti.
CV un pieteikumā norādāma tikai tā informācija, kas ir nepieciešama, lai objektīvi izvērtētu Jūsu kandidatūras atbilstību
vakantajam amatam. Ievērojot minēto, aicinām izvērtēt CV un pieteikumā iekļaujamās informācijas apjomu.
Pārzinis: AS “Veselības centru apvienība”, reģ.Nr.40103464662.