Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › “Capital Clinic Riga” aicina darbā

    • Amats: virsmāsa pilnas slodzes darbam
    • Ievietošanas datums: 23/11/2021

“Capital Clinic Riga” aicina darbā virsmāsu pilnas slodzes darbam.

Darba pienākumi:

  • Veikt pacientu ārstniecību, izmantojot ārsta palīga (feldšera) specialitātes aprakstā minētās metodes slimību profesionālā un kvalitatīvā diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē;
  • Kvalificēti palīdzēt un asistēt ārstam viņa darbā;
  • Veikt injekcijas un vakcinācijas klīnikas pacientiem;
  • Organizēt māsu darba procesus;
  • Pārraudzīt un pilnveidot savā pakļautībā esošā personāla kvalifikācijas atbilstību darbam;
  • Pārraudzīt un kontrolēt LR likumdošanas, kā arī klīnikas vadības, izvirzīto prasību izpildi savā pakļautībā esošā personāla darbā;
  • Organizēt un nodrošināt higiēnas kārtību, epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu;
  • Organizēt un nodrošināt medikamentu, medicīnas preču un medicīnas aparatūras uzskaiti, kontrolēt to izlietošanu paredzētajiem mērķiem;
  • Sadarboties ar klīnikas vadītāju un ārstiem optimāla pacientu aprūpes procesa nodrošināšanai;
  • Nodrošināt kvalitātes pārraudzību aprūpes jomā;
  • Veikt citus virsmāsai noteiktos amata pienākumus.

Prasības kandidātiem:

  • Vismaz 3 gadu pieredze līdzīgā amatā;
  • Augstākā profesionālā izglītība/bakalaura grāds veselības zinātņu jomā un vai māszinībās;
  • Teicamas komunikācijas spējas;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Spēja pieņemt pastāvīgus un uz attīstību vērstus lēmumus;
  • Spēja vadīt kolektīvu, uzņemties inaciatīvu un atbildību.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu maiņās klīnikas darba laika ietvaros;
  • Iekšējo motivācijas programmu atbilstoši paveiktajam darbam;
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Drošu, komfortablu un estētisku darba vidi;
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Atalgojumu no 1400.00 līdz 1700.00 eur (bruto).