Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Darba piedāvājums māsai darbam ģimenes ārsta praksē Baložos.

    • Amats: māsa
    • Ievietošanas datums: 25/07/2022

Ģimenes ārsta prakse Baložos, Ķekavas novadā, aicina pievienoties māsu.

Šobrīd praksē reģistrēti aptuveni 1100 pacienti, prakse augoša, trešdaļa pacientu bērni.

Darba laiks 8 stundas dienā.

Galvenie pienākumi:

  • Klātienes un attālinātas pacientu konsultācijas savas kompetences robežās;
  • Pacientu pierakstu organizēšana;
  • Dažādu manipulāciju veikšana u.c.

Prasības:

  • Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja ātri reaģēt un pieņemt atbildīgus lēmumus;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Spēja strādāt paaugstinātas slodzes apstākļos, laba psiholoģiskā noturība;
  • Derīgs COVID-19 vakcinācijas sertifikāts

Piedāvājam:

  • Darba alga bruto 1200 eiro, papildus NVD noteiktās piemaksas. Laika gaitā iespējams algas pieaugums;
  • Veselības apdrošināšana;
  • Komfortabli darba apstākļi.

Pārbaudes laiks 3 mēneši.

Interesentus, lūdzam, zvanīt pa tel. 26522762 vai sūtīt savu CV uz e-pastu dr.madarafreimane@gmail.com