Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Senioru rezidence „Dzintara melodija” aicina darbā

    • Amats: māsa
    • Ievietošanas datums: 24/08/2020

Senioru rezidence „Dzintara melodija” aicina darbā māsu

Darba pienākumi:

– Patstāvīgi veikt ārsta nozīmētās ordinācijas, ārstnieciskās manipulācijas, piedalīties klienta ārstēšanā un veselības uzturēšanā.
– Novērtēt klientu veselības stāvokli, pašaprūpes spējas.
– Precīzi dokumentēt klienta reakciju uz aprūpes pasākumiem.

Galvenās prasības:

– Uz klientu apkalpošanu orientētā personība, augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem.
– Profesionālā kvalifikācija – māsa.
– Vēlama darba pieredze sociālās/veselības aprūpes jomā.
– Latviešu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

– Atalgojumu 4.12-5.50 EUR (bruto) stundā (atkarībā no kvalifikācijas; pārbaudes laika izturēšanas)
– Bezmaksas pusdienas.
– Naktsmītne darbiniekiem, kuri dzīvo ārpus Rīgas.
– Radošu, draudzīgu un inovatīvu darba atmosfēru.

Pieteikumus gaidām uz inna.dubica@seniorbaltic.lv

Mob. tālr. 26448859