Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › GK Neiroklīnika aicina darbā

    • Amats: māsa
    • Ievietošanas datums: 27/12/2021

GK Neiroklīnika aicina darbā māsu uz pilnu slodzi.

Galvenie pienākumi:

  • Veikt pacientu pierakstīšanu un apkalpošanu klātienē.
  • Asins paraugu noņemšanu analīzēm.
  • Pēc nepieciešamības – citu procedūru pakalpojumu sniegšana.
  • Izmeklējumu veikšana.

Prasības:

  • Profesionālā vidējā vai augstākā izglītība veselības aprūpes jomā.
  • Analītiskā domāšana, rūpes par kārtību, precizitāti un kvalitāti.
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties iniciatīvu veicot profesionālos darba pienākumus.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • Precizitāte un atbildības sajūta, spēja saprasties un veidot draudzīgas lietišķās attiecības ar klientiem un kolēģiem.
  • Prasme izmantot informācijas tehnoloģijas, pašizglītoties, pilnveidot profesionālās prasmes un iemaņas.
  • Spēja strādāt komandā.
  • Izcilas komunikācijas spējas latviešu un krievu valodā, vēlamas angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Attīstības un apmācības iespējas.
  • Darbu draudzīgā kolektīvā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Sociālas garantijas.
  • Elastīgu darba grafiku.

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt pa e-pastu vakances@gkneiroklinika.lv

Darba alga: no 1900 EUR mēnesī (bruto).

Nosūtot (nododot) SIA “GKMed” savu CV (Curriculum vitae / Dzīves apraksts), esmu informēts(-ēta), ka mani personas dati tiks apstrādāti šādam mērķim: “Kandidātu izvērtēšana vakantai darba vietai.”. CV (personas datu) glabāšanas termiņš ir 2 mēneši. Pēc pretendenta pieprasījuma (nosūtot savu pieprasījumu uz norādīto e-pasta adresi), pretendenta personas dati tiks dzēsti. Pirms CV nosūtīšanas lūdzam pārliecinieties, ka tajā nav norādīti Jūsu personīgie dati, kas neattiecas uz šo vakanci.