Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte zinātniskajam darbam konkursa kārtībā aicina darbā

    • Amats: MĀSa (pilna laika darbs)
    • Ievietošanas datums: 26/02/2020

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte zinātniskajam darbam konkursa kārtībā aicina darbā MĀSU/ĀRSTA PALĪGU/-DZI (pilna laika darbs)

Galvenie pienākumi:

  • Darbs pētījuma centrā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā vadošā pētnieka vadībā;
  • pacientu intervēšana, asins paraugu paņemšana no vēnas;
  • bioloģisko paraugu apstrāde (centrifugēšana, alikvotēšana)
  • darbs ar medicīniskajām datu bāzēm.

Prasības:

  • specializētā izglītība (māsa vai ārsta palīgs);
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • labas datora lietošanas prasmes (MS Word, Excel);
  • labas saskarsmes un organizatoriskās prasmes;
  • prasme plānot, kā arī savlaicīgi un kvalitatīvi organizēt savu darba laiku;
  • spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • labas latviešu un krievu sarunvalodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • atbildīgu, dinamisku un interesantu pilna laika darbu;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties un gūt vērtīgu pieredzi;
  • stabilu un regulāru atalgojumu EUR 1000 (bruto) (pārbaudes laikā alga EUR 800 bruto).

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Māsa/ārsta palīgs/-dze” lūdzam līdz 2020.gada 6. martam sūtīt uz e-pastu  jelizaveta.sokolovska@lu.lv. Kontakttālrunis saziņai: 28323196.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases 2. kārtai.

Latvijas Universitāte informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi (leģitīmo interešu nodrošināšana) un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Universitāte, e-pasts: datu.specialisti@lu.lv