Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › ORTO klīnika aicina darbā MĀSU darbam AMBULATORAJĀ NODAĻĀ

    • Amats:
    • Ievietošanas datums: 09/03/2021

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt aprūpi ambulatorās nodaļas pacientiem;
  • veikt pacientu sagatavošanu diagnostisko un ārstniecisko procedūru veikšanai;
  • sagatavot ārsta kabinetu darbam;
  • sagatavot visu nepieciešamo dažādām manipulācijām un asistēt ārstam;
  • pildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši noteikumiem.
  • darbs ar medicīnisko dokumentāciju (kartotēka) un sistēmā “Ārsta birojs” un “Horizon”
  • procedūras – infūzijas, injekcijas, EKG, asins paraugu paņemšana

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • vēlams – sertifikāts ķirurģijā;
  • precizitāte darba pienākumu pildīšanā;
  • labestība, attīstīta empātijas spēja un sirsnība pret pacientiem;
  • augsta atbildības sajūta un prasme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • patīkamu un sakārtotu darba vidi;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • profesionālas izaugsmes iespējas.

Darba uzsākšanas laiks: pēc iespējas ātrāk

Darba attiecību veids: darbs uz nenoteiktu laiku
Pārbaudes laiks: 3 mēneši

Darba laiks: pilna slodze
Darba vieta: Rīga, Bukultu iela 1a

Darba samaksa: 1152.83 eur pirms nodokļu nomaksas + mainīgā daļa

Gaidīsim Jūsu CV latviešu valodā un pieteikuma vēstuli (ar norādi “Medmāsa”) līdz 2021. gada 5. martam elektroniski uz e-pastu: vakances@orto.lv

*Ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikuma termiņa beigām

Plašāk par ORTO klīniku mājas lapā: www.orto.lv