Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › “Pārventas poliklīnika” Ventspilī aicina darbā

    • Amats: māsa
    • Ievietošanas datums: 27/08/2020

“Pārventas poliklīnika” Ventspilī aicina darbā  māsu:

Pienākumi:

  • Organizēt un koordinēt ārsta pieņemšanu;
  • Sagatavot ārsta kabinetu darbam;
  • Sagatavot visu nepieciešamo pacientu pieņemšanai un asistēt ārstam;
  • Pēc ārsta norādījumiem veikt ārstnieciskās manipulācijas.

Prasības:

  • vidējā speciālā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • medicīnas māsas sertifikāts;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta un sadarbības prasmes;
  • latviešu, krievu un vēlams angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atsaucīgus kolēģus;
  • atalgojums: sākot no 5.25 eur/h (bruto);

Darba attiecību veids: darbs uz nenoteiktu laiku

Darba laiks: pilna slodze vai darba grafiks maiņās

Cv sūtīt uz info@parventasklinika.lv