Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Rīgas 2.slimnīca AICINA DARBĀ

    • Amats: OPERĀCIJU MĀSA
    • Ievietošanas datums: 08/04/2021

Rīgas 2.slimnīca
AICINA DARBĀ
OPERĀCIJU MĀSU

Darba pienākumi:
– Sagatavot operāciju zāli un operācijai nepieciešamos materiālus, instrumentus;
– Organizēt operāciju veikšanai piemērotu aprīkojumu un instrumentāriju;
– Nodrošināt operācijas kvalitatīvu un sterilu instrumentēšanas gaitu;
– Koordinēt māsas palīga darbu.

Prasības kandidātiem:
– Medicīnas māsas izglītība;

– Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
– vēlams operāciju māsas sertifikāts;
– Komunikabilitāte, spēja darboties patstāvīgi un komandā;
– Precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta.

Mēs piedāvājam:
– Mēnešalga sākot no EUR 1345;
– Piemaksa par stāžu, nakts darbu, darbu svētku dienās, virsstundu darbu;
– Veselības apdrošināšanas polisi;
– Atlaides medicīniskajiem pakalpojumiem slimnīcā;
– Bezmaksas autostāvvietu;
​- Atlaides Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā.

Lai pieteiktos darbam, lūdzu sūtiet savu CV uz personals@slimnica.lv

Papildus informācija pa telefonu 67607261

Pamatojoties uz ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, SIA “Rīgas 2.slimnīca ” informē, ka: 1) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Rīgas 2.slimnīca” Adrese: Ģimnastikas iela 1, Rīga, LV-1004; 2) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Papildus informāciju Jūs variet uzzināt mūsu mājas lapā:  http://www.slimnica.lv/f/uploads//R2S_privatuma_atruna_kandidatiem.pdf  vai sazinoties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu, e-pasts: datu.specialists@slimnica.lv