Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Rīgas 272. pirmsskolas izglītības iestāde “Pērlīte”  aicina darbā

    • Amats: māsa
    • Ievietošanas datums: 11/09/2020

Rīgas 272. pirmsskolas izglītības iestāde “Pērlīte”  aicina darbā

Pirmsskolas iestādes māsu

Galvenie amata pienākumi:

  • Bērnu medicīniskā aprūpe, pirmās palīdzības sniegšana.
  • Bērnu ēdināšanas organizēšana iestādē atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem dokumentiem.
  • Sanitāro un higiēnisko normu prasību izpildes kontrole

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas  vai ārsta palīga specialitātes diploms, ārstniecības personu reģistrs;
  • precizitāte darba pienākumu pildīšanā;
  • teicamas komunikācijas prasmes;
  • augsta atbildības sajūta un prasme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • iemaņas darbā ar datoru.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu 648,00 EUR pirms nodokļu nomaksas
  • patīkamu darba vidi;
  • draudzīgu kolektīva atbalstu;
  • 8 stundu  darbu darba dienās.

Gaidīsim   CV  elektroniski uz e-pastu: rpiiperl@riga.lv sīkāka informācija pa tel. 25431718; 67848407