Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › RSU Stomatoloģijas institūts aicina darbā

    • Amats: Operāciju māsa / Ķirurģijas māsa
    • Ievietošanas datums: 04/01/2022

RSU Stomatoloģijas institūts aicina darbā Operāciju māsu / Ķirurģijas māsu.

Darba pienākumi:

· Nodrošināt pacientiem ārstu noteikto ķirurģisko procedūru izpildi;

· Asistēt ārstam savas profesionālās kompetences ietvaros operāciju laikā;

· Sagatavot darba vidi sekmīgai operācijas norisei;

· Nodrošināt atbilstošu instrumentāriju operācijas veikšanai;

· Veikt ķirurģiskā instrumentārija un materiālu sagatavošanu sterilizācijas procesam un pareizi uzglabāt to.

Prasības pretendentiem:

· Māsas profesionālā izglītība un reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;

· Operāciju māsas sertifikāts, studējošai māsai- reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;

· Zināšanas un prasmes operāciju asistēšanā;

· Atbildība, pozitīva attieksme pret darbu, precizitāte, spēja strādāt komandā.

Piedāvājam:

· Pilnas slodzes DIENAS darbu (40 stundas nedēļā);

· Modernas un izremontētas telpas,

· Labiekārtotu un mūsdienīgi moderni aprīkotu operāciju zāli;

· Ergonomisku un apstākļiem atbilstošiem darba vidi;

· Pastāvīgu pacientu plūsmu;

· Nepieciešamo apmācību un atbalstu kvalilifikācijas paaugstinšanā;

· Atalgojumu 10,00 EUR stundā;

· Stabilitāti, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;

· Atbalstošus un draudzīgu darba kolektīvu.

Pieteikumus (CV) ar norādi “Operāciju māsa” sūtīt uz e-pasta adresi: personals@stomatologijasinstituts.lv

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

SIA “RSU Stomatoloģijas