Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › SIA ”Cēsu klīnika” aicina darbā Intensīvās terapijas un anestēzijas MĀSU

    • Amats:
    • Ievietošanas datums: 02/02/2021

SIA ”Cēsu klīnika” aicina darbā

Intensīvās terapijas un anestēzijas MĀSU DARBAM REANIMĀCIJAS UN ANESTEZIOLOĢIJAS NODAĻĀ

Prasības:

·      Pirmā līmeņa augstākā profesionālā vai medicīnas māsas profesionālā izglītība;

·      Reģistrācija ārstniecības personu  reģistrā;

·      Vēlams sertifikāts intensīvās terapijas, anestēzijas un neatliekamās aprūpes māsas specialitātē;

·      Obligātas valsts valodas zināšanas atbilstoši normatīvo aktu prasībām;

·      Teicamas saskarsmes spējas, prasme strādāt patstāvīgi un komandā;

·      Prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reģēt neatliekamās situācijās;

Pienākumi:

·      Veikt pacientu pilnīgu aprūpi, novērošanu un veselības stāvokļa izvērtēšanu.

·      Sagatavot pacientus anestēzijas manipulācijām, vienlaicīgi paskaidrot gaidāmās darbības un ierobežojumus.

·      Veikt pacientu vitālo rādītāju mērīšanu, atzīmējot rezultātus manipulāciju un operāciju laikā, uzraudzīt pacientus pēcoperāciju periodā.

·      Zināt un prast pielietot  nepieciešamo medicīnisko aprīkojumu pacientu aprūpei.

·      Dokumentēt pacientu aprūpi un ārstniecisko manipulāciju izpildi.

Piedāvājam:

·    Vērtīgu pieredzi un dinamisku darbu;

·    Profesionālus un draudzīgus kolēģus;

·    Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darba laiks:

·      dienas un maiņu darbs;

·      darba apjoms  –  0,75 slodze patstāvīgi, līdz slodzei aizvietojot citu māsu prombūtnē.

Darba samaksa

·    Stundas PAMATA likme nesertificētām māsām 5,70 EUR /h (brutto), sertificētām māsām 7,00 EUR/h (brutto);

·    Piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam.

Pieteikties, nosūtot savu CurriculumVitae (CV), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju, citus kvalifikāciju apliecinošus  e- pastu personals@cesuklinika.lv vai pa pastu. Adrese: SIA “Cēsu klīnika”, Slimnīcas iela 9, Cēsis, Cēsu nov. Tālr. uzziņām: 29405685, galvenā medicīnas māsa Taiga Galeja – Gruntmane