Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › SIA MENTAMED AICINA DARBĀ

    • Amats: SERTIFICĒTA MĀS VESELĪBAS APRŪPĒ MĀJĀS
    • Ievietošanas datums: 22/07/2021

SIA MENTAMED AICINA DARBĀ SERTIFICĒTU MĀSU VESELĪBAS APRŪPĒ MĀJĀS

SIA MENTAMED Ārstniecības iestāžu reģ. nr. 0100-00427 aicina pieteikties darbā sertificētu medicīnas māsu pacientu aprūpei mājās.

Prasības:

· vidējā speciālā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;

· sertifikāts specialitātē;

· reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

· valsts valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī;

· labas komunikācijas spējas un sadarbības prasmes, cieņpilna attieksme pret katru pacientu;

· spēja patstāvīgi plānot darbu, noteikt prioritātes, augsta atbildības sajūta.

Pienākumi:

· profesionāli veikt dažādas medicīniskās manipulācijas pacientam viņa dzīvesvietā;

· veikt atskaites par savu darbu, atbilstoši MENTAMED dokumentācijas prasībām.

Piedāvājam:

· darba vietu Rīgā,

· atalgojumu no 7€/h,

· sociālās garantijas.

CV sūtīt uz e-pastu: info@mentamed.lv

Tālrunis uzziņai: 67342294