Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › SIA MENTAMED AICINA DARBĀ

    • Amats: SERTIFICĒTA MĀSA VESELĪBAS APRŪPEI MĀJĀS
    • Ievietošanas datums: 12/10/2021

SIA MENTAMED Ārstniecības iestāžu reģ. nr. 0100-00427 aicina pieteikties darbā sertificētu  māsu pacientu aprūpei mājās.

Prasības:

  • vidējā speciālā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;
  • sertifikāts specialitātē;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • valsts valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī;
  • labas komunikācijas spējas un sadarbības prasmes, cieņpilna attieksme pret katru pacientu;
  • spēja patstāvīgi plānot darbu, noteikt prioritātes, augsta atbildības sajūta.

Pienākumi:

  • profesionāli veikt dažādas medicīniskās manipulācijas pacientam;
  • veikt atskaites par savu darbu, atbilstoši SIA MENTAMED dokumentācijas prasībām.

Piedāvājam:

  • darba vietu Rīgā,
  • atalgojumu no 8€/h,
  • sociālās garantijas,

CV sūtīt uz e-pastu: info@mentamed.lv

Tālrunis uzziņai: 67342294