Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › SIA „Rīgas 2.slimnīca” aicina darbā OPERĀCIJU MĀSU

    • Amats:
    • Ievietošanas datums: 28/01/2021

SIA „Rīgas 2.slimnīca” aicina darbā

OPERĀCIJU MĀSU

Prasības:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrēta Ārstniecības personu reģistrā;
  • vēlams operāciju māsas sertifikāts;
  •  teicamas saskarsmes spējas.

Darba pienākumi:

  •  sagatavot operāciju zāli un operācijai nepieciešamos materiālus, instrumentus;
  • organizēt operāciju veikšanai piemērotu aprīkojumu un instrumentāriju;
  • nodrošināt operācijas kvalitatīvu un sterilu instrumentēšanas gaitu;
  • koordinēt māsas palīga darbu.

Piedāvājam:

  • 1 slodzi darba dienās – dienas darbs;
  •  mēnešalgu sākot no EUR 1200 par slodzi;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās, svētku dienās, virsstundu darbu, par darba stāžu);
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā;
  • bezmaksas autostāvvietu.

Lai pieteiktos vakancei, CV aicinām sūtīt uz e-pastu: personals@slimnica.lv ar norādi vakancei operāciju māsa, tālrunis informācijai 67607261

Pamatojoties uz ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, SIA “Rīgas 2.slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Rīgas 2.slimnīca” Adrese: Ģimnastikas iela 1, Rīga, LV-1004; 2) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Papildus informāciju Jūs variet uzzināt mūsu mājas lapā: http://www.slimnica.lv/f/uploads//R2S_privatuma_atruna_kandidatiem.pdf vai sazinoties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu, e-pasts: datu.specialists@slimnica.lv