Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › SIA ”Veselības centrs 4” aicina darbā

    • Amats: SIA ''Veselības centrs 4'' aicina darbā
    • Ievietošanas datums: 06/07/2021

Medicīnas māsa/ārsta palīgs

Viena no vadošajām privātajām veselības aprūpes iestādēm SIA ”Veselības centrs 4” aicina darbā medicīnas māsu/ārsta palīgu.

Pienākumi:

  • organizēt un koordinēt ārsta pieņemšanu;
  • sagatavot ārsta kabinetu darbam;
  • sagatavot visu nepieciešamo dažādām manipulācijām un asistēt ārstam;
  • sagatavot klientus attiecīgo manipulāciju veikšanai;
  • pēc ārsta norādījumiem veikt ārstnieciskās manipulācijas;
  • precīza medicīniskās dokumentācijas noformēšana;
  • sekot līdz higiēnas un pret epidēmijas plāna izpildei;
  • komunicēt ar pacientiem.

Prasības:

  • vidējā speciālā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • medicīnas māsas sertifikāts;
  • izjust aicinājumu veikt savus profesionālos pienākumus;
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes un iemaņas;
  • ievērot pacientu profesionālās komunikācijas un ārstēšanas normas;
  • precizitātes, augsta atbildības sajūta un sadarbības prasmes;
  • iniciatīva;
  • labas organizēšanas prasmes, spēja ātri reaģēt, spēja noteikt prioritātes;
  • psiholoģiskā noturība.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atalgojums: 7.00 Eur/h (bruto);
  • komfortablus darba apstākļus estētiskā vidē;
  • darba vietu Rīgā;
  • dinamisku un interesantu darba vidi;
  • motivējošas atlaides pakalpojumiem.

Darba attiecību veids: darbs uz nenoteiktu laiku

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: vakance@vc4.lv ar norādi: medicīnas māsa VC4

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 0100-64114