Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Uzņēmums Senior Group meklē savā rezidencē SENIOR BABĪTE galvenās māsas darba pienākumu izpildītāju

    • Amats:
    • Ievietošanas datums: 14/09/2021

Galvenie darba pienākumi:

Veikt vecākās medicīnas māsas pienākumus atbilstoši profesiju standartam, amata aprakstam un darba līgumam, veicot klienta veselības aprūpi

Nodrošināt ikdienas medicīnas pakalpojuma koordināciju ar esošajiem speciālistiem

Sekot līdzi pacientiem ar akūtu stāvokli, attiecīgi rīkojoties situācijā

Asistēt ārstam

Piedāvājam:

Sociālās garantijas

Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu.

Jaunas telpas un modernus palīglīdzekļus pienākumu izpildei

Iespēju pilnveidoties un attīstīt jaunu pakalpojumu.

Darba vieta Rīgas apkartnē ar iespēju nakšņot (ja nepieciešams)

Darba algu pārbaudes laikā 1200 EUR, pēc pārbaudes laika 1400 EUR

Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika

Normālu darba laiku

Prasības:

Ārstniecības persona jābūt reģistrētai Ārstniecības personu reģistrā

Ārstniecības personas sertifikātam jābūt – medicīnas māsas vai ārsta palīga

Profesionālā vidējā vai augstākā izglītība veselības aprūpes jomā

Darba pieredze  galvenās māsas amatā sākot no 1 gada

Labas latviešu un krievu valodas zināšanas

Prasme organizēt darba procesu

Labas komunikācijas spējas, iejūtība

Spēja strādāt patstāvīgi

Augsta atbildības sajūta, precizitāte

Pieteikumus un CV  lūdzu sūtīt uz epastu nkobecsseniorgroup@gmail.com