Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Valsts sociālās aprūpes centrs „Zemgale” aicina darbā

    • Amats: Veselības aprūpes sektora vadītājs – vecāko medicīnas māsa filiālē „Ziedkalne” uz nenoteiktu laiku
    • Ievietošanas datums: 05/03/2021

Valsts sociālās aprūpes centrs „Zemgale” aicina darbā

Veselības aprūpes sektora vadītāju – vecāko medicīnas māsu filiālē „Ziedkalne” uz nenoteiktu laiku.

Prasības pretendentam:

  • Augstākā vai vidējā profesionālā izglītība māszinībās;
  • ārstniecības personu reģistrs;
  • sertifikāts kādā no māsas pamatspecialitātēm;
  • orientācija uz rezultātu un risinājumu meklēšanu;
  • spēja pieņemt patstāvīgus un uz attīstību vērstus lēmumus;
  • spēja vadīt kolektīvu, uzņemties iniciatīvu un atbildību;
  • labas komunikatīvās, patstāvīga darba un komandas darba prasmes;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office vidē), elektroniskā sarakste, internets un darbs ar biroja tehniku.

Galvenie pienākumi:

  • Vadīt klientu veselības aprūpes darbu, veikt kontroli par aprūpes un veselības aprūpes darba kvalitāti.
  • Nodrošināt un atbildēt par zāļu, higiēnas preču, psihotropu un narkotisko zāļu ārstnieciskā un aprūpes materiāla iegādi un izlietojumu atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai, kā arī nepieciešamības gadījumā to aktualizēt.
  • Asistēt ārstam klientu apskates laikā, koordinēt savlaicīgu nosūtīšanu uz nozīmētajiem izmeklējumiem un pie veselības aprūpes speciālistiem.
  • Nodrošināt higiēniskā un pretepidēmiskā režīma pamatprasību ievērošanu, veikt kontroli.

Mēs piedāvājam:

  •  Atalgojumu no EUR 950 – EUR 1382 atbilstoši noteiktajai kategorijai (pēc MK noteikumiem Nr.66);
  •  Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
    •    Normālo saīsināto darba laiku (35 stundas nedēļā);
    •    10% piemaksu par darbu, kas saistīts ar īpašu risku un labus darba apstākļus;
    •    Draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Darba vieta: VSAC “Zemgale” filiāle “Ziedkalne”, Ziedkalnes 3, Vilces pagasts, Jelgavas novads, LV-3026.

Pieteikumu, profesionālās darbības aprakstu (CV), izglītību apliecinošu un citu kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas sūtīt Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”, “Smiltaiņi”, Iecava, Iecavas novads, LV-3913, vai nosūtīt e-pastā uz zemgale@vsaczemgale.gov.lv.