Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Aktualitātes › Vasaras nometne māsām!

04/07/2019

Lielisks brīdis, lai aizmirstu ikdienas rūpes un vairāk parūpētos par savu iekšējo pasauli, motivētu sevi, sasniegtu mieru un spētu harmoniski rīkoties.

Latvijas Māsu asociācijas valde ir atbalstījusi lielisku ideju par vasaras nometnes īstenošanu 2019. gada vasarā ar moto – Dzīves harmonija, mans dzīves spēks, kuras autore ir AAM apvienības vadītāja Iveta Krastiņa – Paegle un viņas atbalsta grupa.

Kā to visu var piedzīvot? Izbrīvē nedaudz brīva laika un pievienojies draudzīgajai māsu saimei divu dienu nometnē 14. un 15. augustā, tepat netālu no Rīgas, Ķekavas novadā! Sīkāk informāciju, lūdzu skatīt pielikumā šeit

Kopā – piedzīvosim, izbaudīsim un iedvesmosimies!

Rezervācijas pēdējais datums ir 2019.gada 20.jūlijs.

  • Atbildes e-pastā saņemsi „Dalībnieces pieteikuma anketu”.
  • Anketā ir aile „Īpašas piezīmes”. Ja vēlies dzīvot kopā vienā istabiņā ar kādu konkrētu cilvēku, lūdzu norādi šī cilvēka vārdu šajā ailē. Šajā ailē lūgums sniegt arī jebkuru citu informāciju, kuru tavuprāt organizatoriem būtu svarīgi zināt.
  • Pēc anketas nosūtīšanas saņemsi rezervācijas rēķinu 50% apmērā ( 30,00 EUR) no dalības maksas. Šis rēķins jāapmaksā 1 nedēļas laikā no saņemšanas datuma.
  • Pēc rezervācijas rēķina apmaksas saņemsi gala rēķinu, kura samaksas termiņš savukārt ir  gada 2.augustam.
  • Neierašanās gadījumā, iemaksātā summa nav atgūstama. Dalībniece drīkst apmaksāto vietu pārdot vai uzdāvināt citai!
  • Vietu skaits ierobežots!

AC
LMa valde