Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Aktualitātes › 12. maijs – Informācija sabiedrībai !

25/04/2018

Starptautiskās Māsu nedēļās ietvaros Latvijas Māsu  asociācija sadarbībā ar Latvijas Universitāti aicina sabiedrību 12. maijā apmeklēt izglītojošu programmu lekciju ciklu skatīt šeit un bezmaksas māsu profesionālās konsultācijas ikvienam par:

Jaundzimušo aprūpi – iespēja būs uzzināt vairāk par mazuļa ēdināšanu augšanu, attīstību un aprūpi.

Bērna attīstību – iespēja nosvērt un nomērīt jūsu bērnu, uzzināt par bērna vecuma attīstības īpatnībām un fizioloģisko attīstības atbilstību, kā arī iepazīties ar bērna traumatisma profilaksi

Kardioloģisko aprūpi – iespēja noteikt holesterīnu un asinsspiedienu par to ietekmējošajiem riskiem, iespēja uzzināt par veselīgu uzturu un dzīvesstila veidošanu u.c.

Onkoloģisko aprūpi – onkoloģiskās modrības kartes aizpildīšana, savlaicīga onkoloģisko slimību atpazīšanu un ieteicamās pārbaudes u.c.

Garīgo veselību – uzzināt par mentālās veselības nozīmi ikvienam sabiedrības loceklim, konsultanta palīdzība tuviniekiem; kā atpazīt demenci; psihiskās palīdzības sniegšanas iespējas -kā un kur griezties uc.

Pirmo palīdzību –  iespēja uzzināt par ērces izņemšanu un par insulta un infarkta atpazīšanu u.c.
Diabēta aprūpi – bezmaksas glikēmijas kontrole un rezultātu interpretācija, uztura paradumu izvērtēšana, fizisko aktivitāšu apjoma korekcija, glikēmijas paškontroles modeļa izvērtēšana cukura diabēta pacientiem, pārmaiņu motivācijas veidošana u.c.

Higiēna – higiēnas aspekti būtiski ietekmē mūsu ikdienas dzīvi un veselību, viss par personīgo higiēnu.
Bezmaksas konsultācijas stacijās būs pieejami dažādi informatīvie materiāli, video sižeti, aktīva jūsu līdzdalība – testu aizpildīšanā, demonstrācijās u.c. aktivitātēs!

 Tava veselība ir Tavās rokās!

Nāc, jautā un interesējies uz LU Raiņa bulvārī 19, no plkst. 13.30!

Latvijas māsu saime