Māsa ĪSLAICĪGAS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRĀ

AICINA PIETEIKTIES DARBĀ

VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU (profesijas kods 2221 46)

ĪSLAICĪGAS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRĀ

uz nenoteiktu laiku (0.5 slodze)

GALVENIE PIENĀKUMI:

· plānot un sniegt aprūpi pacientiem ar dažādām hroniskām saslimšanām, pēc traumām, operācijām, nosakot atbilstošu pacienta aprūpes līmeni un vajadzībām atbilstošu aprūpes apjomu;

· vadīt aprūpes komandas darbu;

· veikt pacientam kvalitatīvu un drošu intravenozo, intramuskulāro, zemādas injekciju, perifēro katetru ievadi un aprūpi;

· nodrošināt ārstējošā ārsta nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru veikšanu;

· sagatavot pacientu, diagnostisko un ārstniecisko manipulāciju veikšanai, operācijām, speciālistu konsultācijām;

· organizēt aktuālās informācijas sniegšanu pacientiem un piederīgajiem;

· nodrošināt savlaicīgu materiālu savākšanu un nogādāšanu laboratoriskiem izmeklējumiem;

· dokumentēt informāciju, kas saistīta ar pacientu un viņam veiktajām manipulācijām/procedūrām (aprūpēs jomā) un nodrošināt tās uzglabāšanu.

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

· māsas profesionālā izglītība;

· reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;

· vēlams internās medicīnas māsas sertifikāts;

· vēlama pieredze vispārējās aprūpes māsas amatā;

· valsts valodas prasme saskaņā ar noteiktā laika periodā spēkā esošiem LR normatīviem aktiem;

· datorprasmes: tekstapstrādes programmas, lietot elektronisko pastu, izmantot interneta pārlūkprogrammas, kā arī strādāt Windows vidē, kā arī specializētajās Informāciju sistēmās;

· spējas pastāvīgi un racionāli organizēt savu darbu;

· spējas veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā;

· laipna un atsaucīga attieksme.

PIEDĀVĀJAM:

· mēnešalgu mēnesī EUR 528.00 (pirms nodokļu nomaksas) par 0.5 slodzes apjomu;

· mainīgo atalgojuma daļu par sniegto pakalpojumu apjomu;

· summēto dienas darba laiku;

· apmaksātas brīvdienas, ja nepieciešams piedalīties semināros/ kursos tālākizglītības punktu iegūšanai;

· papildus atvaļinājums 2 - 3 dienas gadā, ja tiek iegūta augstākā izglītība

· ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā;

· automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;

· veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;

· atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem;

· profesionālus un atsaucīgus kolēģus;

· darba vietu, kurā savijas medicīnas vēsture un jaunākās tehnoloģijas – dinamiskā un uz attīstību vērstā darba vidē pilsētas centrā.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSA” e-pastā atlase@1slimnica.lv vai personīgi iesniedzot SIA “Rīgas 1.slimnīca” Personāla vadības nodaļā, Bruņinieku ielā 5 k-2, Rīga, LV-1001.

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Tālrunis informācijai: 67366467