DIABĒTA MĀSU KARDIOLOĢIJAS UN INTERNĀS MEDICĪNAS KLĪNIKĀ

KARDIOLOĢIJAS UN INTERNĀS MEDICĪNAS KLĪNIKĀ

AICINA PIETEIKTIES DARBĀ

DIABĒTA APMĀCĪBAS VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU

uz nenoteiktu laiku (pilna slodze)

GALVENIE PIENĀKUMI:

· veikt pacientu izglītošanu atbilstoši pacientu apmācības programmai individuāli vai grupās;

· Nepieciešamības gadījumā sniegt pirmo un neatliekamo medicīnisko palīdzību;

· Pārbaudīt un sagatavot nepieciešamās medicīniskās ierīces darbam;

· Veikt medicīnisko ierīču apkopi pēc apmācības.

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

· māsas profesionālā izglītība;

· reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;

· diabēta māsas apmācības sertifikāts;

· zināšanas un prasmes diabēta apmācības metodēs;

· zināšanas pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principos;

· valsts valodas prasme augstākajā līmenī (C līmeņa 1.pakāpe);

· datorprasmes: tekstapstrādes programmas, lietot elektronisko pastu, izmantot interneta pārlūkprogrammas, kā arī strādāt Windows vidē, kā arī specializētajās Informāciju sistēmās;

· spējas pastāvīgi un racionāli organizēt savu darbu;

· spējas veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā;

· psihoemocionālā noturība;

· laipna un atsaucīga attieksme;

· precizitāte, augsta atbildības sajūta.

PIEDĀVĀJAM:

· akordalgu vidēji sākot no EUR 1000.00 bruto (pirms nodokļu nomaksas) par pilnas slodzes apmēru;

· summēto dienas darba laiku, pēc iepriekš saskaņota darba grafika;

· piemaksu par darba stāžu ārstniecības jomā;

· apmaksātas brīvdienas, ja nepieciešams piedalīties semināros/ kursos tālākizglītības punktu iegūšanai;

· papildus atvaļinājums 2 - 3 dienas gadā, ja ir iegūta augstākā izglītība;

· ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā;

· automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;

· veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;

· atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem;

· profesionālus un atsaucīgus kolēģus;

· darba vietu, kurā savijas medicīnas vēsture un jaunākās tehnoloģijas - sakārtotā un uz attīstību vērstā darba vidē pilsētas centrā.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “DIABĒTA APMĀCĪBAS VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU” e-pastā atlase@1slimnica.lv vai personīgi iesniedzot SIA “Rīgas 1.slimnīca” Personāla vadības nodaļā, Bruņinieku ielā 5 k-2, Rīga, LV-1001.

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.