FIZIKĀLĀS UN REHABILITĀCIJAS MEDICĪNAS MĀSA

Galvenie amata pienākumi:

  • veic pacientu rehabiliatīvo aprūpi un rezultātu novērtēšanu, aktīvi iesaistoties rehabilitācijas komandas darbā;
  • veic fizikālās terapijas procedūras t.sk. pacientu sagatavo un novēro procedūras laikā;
  • nodrošina nozīmētās fizikālās terapijas procedūras pēc ārsta nozīmējuma (elektroterapija, gaismasterapija, magnetterapija, ultraskaņas terapija un medikamentu fonoforēze, lāzerterapija , hidroterapija un balneoterapija, siltuma un aukstuma terapija u.c.);
  • nepieciešamības gadījumā sniedz pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Prasības pretendentiem:

  • izglītība Māszinību jomā;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • pieredze darbā fizikālās terapijas procedūru veikšanā;
  • vēlams sertifikāts fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsas papildspecialitātē;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • obligātas valsts valodas zināšanas;
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • laipna un atsaucīga attieksme;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • dienas darbu (8:00 – 16:00, summētais darba laiks);
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme no 6,32 EUR/h Bruto – 7,02 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par dienas posteni, par darba stāžu);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par dienas posteni) no 1327,00 EUR Bruto – 1474,00 EUR Bruto.

Gaidām Jūsu CV (ar norādi konkursam „Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa”) uz e- pastu: personals@stradini.lv vai iesniegtus personīgi Personāla vadības daļai (Rīgā, Pilsoņu ielā 13, 2.korpusā , LV-1002) Tālrunis informācijai 6709 5305

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks aicināti uz pārrunām!

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot