KLĪNISKO PĒTĪJUMU MĀSA Zinātniskais institūtā

Galvenie amata pienākumi:

• nodrošināt pacientiem ārsta nozīmēto medikamentu saņemšanu; • veikt izmeklējamo materiālu savākšanu, centrifugēšanu, uzglabāšanu un nodrošināt nogādāšanu uz laboratorijām; • veikt pacienta sagatavošanu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām, izmeklējumiem; • veikt pacientiem ārsta nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru izpildi; • koordinēt pacientu nosūtīšanas laikus uz izmeklējumiem, pie konsultantiem un veikt to nosūtīšanu. Nepieciešamas gadījumā organizēt specialistu konsultācijas un diagnostisko procedūru veikšanu nodaļā; • veikt pacientu aprūpes procesu dokumentēšanu struktūrvienībā, izmantojot apstiprinātas veidlapas, tai skaitā pētījumu dokumentāciju; • pildīt citus pētījuma māsas pienākumus.

Prasības pretendentiem:

• izglītība māszinību jomā; • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; • pieredze māsas darbā ar ambulatorajiem vai stacionāra pacientiem; • vēlama pieredze darbā klīniskajos pētījumos; • vēlama labas klīniskās prakses vadlīniju apguve (to būs iespējams apgūt pēc darba attiecību uzsākšanas); • teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes; precizitāte, augsta atbildības izjūta; • prasmes darbā ar “MS Office” (Word, Excel, PowerPoint, u.c) ikdienas lietotāja līmenī; • latviešu valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • vismaz divu svešvalodu zināšanas mutvārdos un rakstiski.

Piedāvājam:

• stabilu atalgojumu no 9,15 EUR/bruto par vienu darba stundu par un sociālās garantijas; • darba laiku 20 stundas nedēļā; • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei Slimnīcā; • bezmaksas psihoemocionālo atbalstu Slimnīcas darbiniekiem; • atbildīgu un interesantu darbu, saliedētā kolektīvā.

Atalgojums: Lai pieteiktos vakancei spiediet šeit. CV un pieteikumu iespējams iesniegt arī elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv ar norādi „KLĪNISKO PĒTĪJUMU MĀSA Zinātniskais institūtā”. Tālrunis informācijai 29244906.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!