MĀSA 25. Ginekoloģijas nodaļā

Galvenie amata pienākumi:

Veikt pacientu novērtēšanu, nodrošināt aprūpi nodaļas pacientiem;

Veikt pacientu sagatavošanu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām;

Veikt pacientiem ārsta nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru izpildi;

Nodrošināt pacientiem ārsta nozīmēto medikamentu saņemšanu;

Izvērtēt pacientu aprūpes procesu un tā rezultātus u. c.

Prasības pretendentiem:

medicīnas māsas izglītība;

reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;

vēlams sertifikāts nozarē;

vēlama iepriekšēja darba pieredze specialitātē;

prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;

teicamas saskarsmes spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta;

spēja strādāt patstāvīgi un komandā;

obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu);

labas datora prasmes (Word, Excel, Outlook, Internet).

Piedāvājam:

summēto darba laiku (12h un 24h maiņas);

stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu; profesionālās izaugsmes iespējas;

atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

ATALGOJUMS:

stundas PAMATA likme no 6,56 EUR/h Bruto līdz 7,26 EUR/h Bruto;

piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par dienas posteni vai darbu nakts stundās, stāžu u. c. );

vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par dienas posteni vai darbu nakts stundās) no 1377,00 EUR/h Bruto līdz 1524,00 EUR/h Bruto;

papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

CV un pieteikumu ar norādi „MĀSA 25. Ginekoloģijas nodaļā” sūtīt elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv, vai iesniegt personīgi Personāla vadības daļā, Pilsoņu ielā 13, 2. Korpusā, Rīgā. Tālrunis informācijai 29244906

Aktuālā aptauja
Kā Jūs vērtējiet tālākizglītības pasākumu kvalitāti neformālajā izglītības vidē?
Balsot