MĀSA 25. Ginekoloģijas nodaļā

Galvenie amata pienākumi:

• veikt pacientu vitālo funkciju, veselības stāvokļa novērtēšanu un uzraudzību; • veikt pacientiem ārsta nozīmēto ārstniecisko procedūru izpildi; • veikt pacientu sagatavošanu akūtajām un plānveida operācijām, sagatavot vidi un aprīkojumu ķirurģiskām operācijām, asistēt ārstam ķirurģisko operāciju izpildes laikā, izvērtēt pacienta aprūpes procesu un tā rezultātus, u.c.

Prasības pretendentiem:

• iegūta izglītība māszinību jomā; • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; • vēlama iepriekšēja darba pieredze; • teicamas valsts valodas zināšanas, vēlamas vienas svešvalodas zināšanas sarunvalodas līmenī; • teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas; • precizitāte, augsta atbildības sajūta, kā arī spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • prasme noteikt prioritātes, spēja reaģēt un darboties neatliekamās situācijās.

Piedāvājam:

• darbs maiņās - gan 12h maiņās (8:00-20:00), gan 24h maiņās (8:00-8:00); • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei Slimnīcā; • bezmaksas psihoemocionālais atbalsts Slimnīcas darbiniekiem; • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;

Atalgojums:

• stundas PAMATA likme 8,77 EUR/h Bruto; • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās vai par dienas posteni, par darba stāžu); • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par darbu nakts stundās vai par dienas posteni) 1989,00 EUR/h Bruto; • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes). Lai pieteiktos vakancei spiediet šeit. CV un pieteikumu iespējams iesniegt arī elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv ar norādi „MĀSA 25. Ginekoloģijas nodaļā”. Tālrunis informācijai 29244906.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!