Māsa

Prakse atrodas RVC telpās Torņakalna poliklīnikā

Praksē ap 1500 pacientu, no tiem ap 270 bērnu.

Prasības:

Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā

Precizitāte darba pienākumu veikšanā

Valsts valodas zināšanas

Prasmes darbā ar datoru

Labas komunikācijas spējas

Iepriekšēja pieredze primārajā veselības aprūpē tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta

Darba pienākumi:

Organizēt un koordinēt pacientu pieņemšanu

Veikt ārsta norādītās manipulācijas

Konsultēt un pastāvīgi pieņemt pacientus savas kompetences ietvaros

Organizēt pacientu skrīninga izmeklējumus un profilaktiskās apskates, vakcināciju

Pildīt medicīnisko dokumentāciju, atbilstoši deleģētajam apjomam

Citi pienākumi, saistīti ar pacientu aprūpi

Mēs piedāvājam:

Atbildīgu un dinamisku darba vidi

Pilna laika darbu

Darba līgums uz nenoteiktu laiku, ar pārbaudes laiku 3 mēneši

Atalgojums Brutto 1400 Eur

Iespējamas piemaksas par sasniegtiem kvalitātes rādītājiem u.c. - saistībā ar saņemto finansējumu no NVD

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz epastu   dace.cibule@gmail.com

Tālrunis uzziņai 67613684