Māsa

SIA Gremošanas Slimību centrs “GASTRO” aicina komandā MĀSU

Pienākumi:

  • Asistēt ārstam un patstāvīgi veikt gastroenteroloģiskos izmeklējumus, asistēt ārstam vai citai medicīnas māsai atbilstoši savai kvalifikācijai.
  • Precīzi sagatavot medicīnisko dokumentāciju.
  • Veikt pacientu novērošanu un veselības stāvokļa izvērtēšanu.
  • Veikt informācijas apkopošanu par pacienta biopsihosociālajām vajadzībām un aprūpi atbilstoši savai kvalifikācijai.

Prasības:

  • Vidējā vai augstākā medicīniskā (medicīnas māsas vai ārsta palīga diploms).
  • Pieredze ambulatorās, endoskopiju vai ķirurģijas medicīnas māsas amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).
  • Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā.
  • Labas komunikācijas spējas.

Piedāvājam:

  • Stabilitāti un sociālās garantijas.
  • Dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā.
  • Attīstības un apmācības iespējas.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
  • Darba alga 1400 EUR mēnesī bruto.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz

vakances@gastrocentrs.lv

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot