Māsa

SIA Latvijas Olimpiskā vienība aicina pievienoties savai komandai, fiziska darba spēju noteikšanas laboratorijā:

Māsu

Pienākumi:

o Komunikācija ar klientu, mērījumu veikšanas procedūras izskaidrošana;

o Antropometrisko rādītāju mērījumi (svars, augums, plaušu tilpums, u.c);

o Kapilāro asins paraugu ņemšana, klientam esot kustībā (skrienot, minoties ar velo, airējot);

o Klienta sagatavošana un miera elektrokardiogrammas pierakstīšana;

o Mērījumu rezultātu fiksēšana, loģiski izvērtējot iegūto datu pareizību;

o Spēja ātri un elastīgi reaģēt uz apstākļiem un pāriet no viena darba pienākuma uz citu.

Prasības:

o Medicīnas māsas vai ārsta palīga izglītība;

o Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

o Spēkā esošs medicīnas māsas vai ārsta palīga sertifikāts;

o Pieredze darbā ar asins paraugu ņemšanu;

o Zināšanas EKG pieraksta veikšanā, vēlams slodzes testu laikā;

o Pamata prasmes darbā ar datoru (MS Office Excel) rezultātu apkopošanai;

o Obligāta valsts valodas zināšanas;

o Labas komunikācijas prasmes.

Piedāvājam:

o Iespēju iegūt lielisku pieredzi, testa gaitu var skatīt šeit https://www.lov.lv/sporta-medicina;

o Atbildīgu darbu dinamiskā vidē;

o Stabilu atalgojumu EUR 1760 pirms nodokļu nomaksas;

o Sociālās garantijas;

o Veselības apdrošināšanu.

Gaidām Jūsu CV (ar norādi konkursam: Māsa) līdz 2022.gada 27.septembrim, elektroniski e-pasts pasts@lov.lv vai iesniedzot personīgi Rīgā, R.Feldmaņa ielā 8 , LV-1014.

Tālrunis informācijai Ita Erta 67501290

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot