Māsa DERMATOLOĢIJAS UN SEKSUĀLI TRANSMISĪVO SLIMĪBU KLĪNIKĀ

VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU (profesijas kods 2221 46)

DERMATOLOĢIJAS UN SEKSUĀLI TRANSMISĪVO SLIMĪBU KLĪNIKĀ

uz noteiktu laiku (0,5 slodze)

GALVENIE PIENĀKUMI:

· veikt pastāvīgu pacientu novērošanu, novērtēšanu, problēmu noteikšanu, aprūpes plānošanu, saskaņā ar aprūpes prioritātēm un pacienta vajadzībām

· nodrošināt pacientu aprūpi atbilstoši viņu veselības stāvoklim un aprūpes vajadzībām

· nodrošināt pacientu vajadzības, vispārējās aprūpes un higiēnas procedūru veikšanā

· sagatavot pacientu diagnostisko un ārstniecisko procedūru veikšanai

· veikt dažādas injekcijas un manipulācijas, ievērojot aseptiku un antiseptiku

· veikt lokālās terapijas procedūras (mitrie apliekamie, oklūzijas, brūču, čūlu pārsiešana u.c) un ārstniecisko vannu kontroli

· nodrošināt savlaicīgu nepieciešamā aprīkojuma un medikamentu sagatavošanu darbam

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

· māsas profesionālā izglītība

· reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā

· vēlama pieredze māsas amatā

· vēlams sertifikāts, ka arī zināšanas un prasmes ambulatorās aprūpes metodēs

· valsts valodas prasmes saskaņā ar noteiktā laika periodā spēkā esošiem LR normatīviem aktiem

· datorprasmes: tekstapstrādes programmas, lietot elektronisko pastu, izmantot interneta pārlūkprogrammas, kā arī strādāt Windows vidē, kā arī specializētajās Informāciju sistēmās

· spējas pastāvīgi un racionāli organizēt savu darbu

· spējas veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā

· psihoemocionālā noturība

· laipna un atsaucīga attieksme

· precizitāte, augsta atbildības sajūta

PIEDĀVĀJAM:

· sertificētai medicīnas māsai mēnešalgu mēnesī EUR 687,50 bruto (pirms nodokļu nomaksas par 0.5 slodzes apmēru)

· reģistrētai medicīnas māsai mēnešalgu mēnesī EUR 632,50 bruto (pirms nodokļu nomaksas par 0.5 slodzes apmēru)

· mainīgo atalgojuma daļu par sniegto pakalpojumu apjomu;

· piemaksu par darba stāžu ārstniecības jomā

· summēto dienas darba laiku (darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00) pēc iepriekš saskaņota darba grafika;

· apmaksātas brīvdienas, ja nepieciešams piedalīties semināros/ kursos tālākizglītības punktu iegūšanai;

· papildus atvaļinājums 2 - 3 dienas gadā, ja ir iegūta augstākā izglītība;

· ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā;

· automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;

· veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;

· atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem;

· profesionālus un atsaucīgus kolēģus;

· darba vietu, kurā savijas medicīnas vēsture un jaunākās tehnoloģijas – dinamiskā un uz attīstību vērstā darba vidē pilsētas centrā.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “MEDICĪNAS MĀSA” e-pastā atlase@1slimnica.lv vai personīgi iesniedzot SIA “Rīgas 1.slimnīca” Personāla vadības nodaļā, Bruņinieku ielā 5 k-2, Rīga, LV-1001.

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Tālrunis informācijai: 673664367