MĀSA NMP UN UZŅEMŠANAS NODAĻĀ IEKŠĶĪGO SLIMĪBU NODAĻĀ

SIA ”CĒSU KLĪNIKA” Reģistrācijas Nr.44103057729 aicina darbā Vispārējās aprūpes MĀSU NMP UN UZŅEMŠANAS NODAĻĀ IEKŠĶĪGO SLIMĪBU NODAĻĀ

Prasības pretendentiem/-ēm:

· Māsas izglītība;

· Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

· Obligātas valsts valodas zināšanas atbilstoši normatīvo aktu prasībām;

· Teicamas saskarsmes spējas, prasme strādāt patstāvīgi un komandā;

· Prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt neatliekamās situācijās.

Galvenie amata pienākumi:

· Veikt pacientu pilnīgu aprūpi, novērošanu un veselības stāvokļa izvērtēšanu.

· Veikt pacientu sagatavošanu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām.

· Veikt pacientiem ārsta nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru izpildi.

· Dokumentēt pacientu aprūpi un ārstniecisko manipulāciju izpildi.

Mēs piedāvājam:

· stabilu atalgojumu;

· sociālās garantijas;

· veselības apdrošināšanu pamatdarbā strādājošiem, pēc nostrādātātiem 6

mēnešiem;

· profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;

· dinamisku darba vidi, draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku.

Darba režīms:

· summētais darba laiks, saskaņā ar darba laika grafiku;

· darba apjoms – 1,0 slodze .

Darba samaksa:

· Pilnas slodzes vidējais atalgojums 1400 – 1550 EUR pirms nodokļu nomaksas;

· To veido stundas algas likme 7,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas), piemaksas

un algas mainīgā daļa.

Pieteikumu, norādot “Vispārējās aprūpes māsa” var iesniegt līdz 2022. gada

30.novembrim:

· elektroniski, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē:

baiba.sproge@cesuklinika.lv

· ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu – SIA “CĒSU KLĪNIKA”, Slimnīcas

iela 9, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

· dzīves un darba gaitu apraksts (CV);

· izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Sīkāka informācija: tālr.: 29405685, galvenā medicīnas māsa Taiga Galeja –

Gruntmane

Aktuālā aptauja
Kā Jūs vērtējiet tālākizglītības pasākumu kvalitāti neformālajā izglītības vidē?
Balsot