Māsa skolā

Latvijas Starptautiskā skola aicina darbā māsu uz pilnu slodzi.

Galvenie darba pienākumi:

- sniegt pirmo medicīnisko palīdzību skolēniem un darbiniekiem mācību dienas laikā,

- reaģēt uz neatliekamām medicīniskām situācijām,

- veikt veselības stāvokļa novērtēšanu un konsultācijas skolēniem un darbiniekiem, kuri mācību dienas laikā guvuši traumas vai saslimuši,

- veikt skolēnu kārtējās veselības pārbaudes un nepieciešamos skrīningus,

- nepieciešamības gadījumā sazināties ar vecākiem/skolotājiem/darbiniekiem,

- palīdzēt koordinēt veselības aprūpi un vajadzības gadījumā nosūtīt pie citiem veselības aprūpes sniedzējiem,

- skolēnu ikdienas apmeklējumu dokumentēšana, nepieciešamās medicīniskās dokumentācijas nodrošināšana, uzturēšana un kontrole, iegūto datu analīze,

- darbinieku un vecāku informēšana par vispārējiem veselības, slimību profilakses un skolēnu drošības jautājumiem,

- sadarboties ar pedagogiem, konsultantiem, mācību atbalsta komandu, administrāciju un nepieciešamības gadījumā kalpot kā saikne starp ģimeni un vietējām iestādēm,

- apmācīt darbiniekus pirmās palīdzības sniegšanā, KPR/AĀD pielietošanā,

- aktīvi iesaistīties bērnu aizsardzības komandas, veselības, drošības un krīzes reaģēšanas komandā.

Prasības pretendentiem:

- māsas augstākā profesionālā izglītība vai māsas profesionālā vidējā izglītība,

- reģistrācija ārstniecības personu (māsu) reģistrā, vēlama darba pieredze izglītības iestādē,

- zināšanas par pirmās palīdzības un paplašinātas pirmās palīdzība sniegšanu, KPR/AĀD pielietošanu, sanitārajām un higiēnas prasībām izglītības iestādē,

- angļu valodas zināšanas (spēja brīvi sarunāties, lasīt un rakstīt),

- labas iemaņas darbā ar datoru MS Office un Google for Education vidē,

- prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās,

- teicamas saskarsmes spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta,

- spēja strādāt patstāvīgi un komandā,

- datu aizsardzības prasību un konfidencialitātes ievērošana, saskaņā ar noteiktajām prasībām,

- profesionālās kvalifikācijas un profesionālo sertifikātu regulāra atjaunošana

Mēs piedāvājam:

- darbu dinamiskā, multikulturālā vidē uz pilnu slodzi (40 stundas nedēļā),

- darba algu no 2000 – 2750 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas atkarībā no izglītības un profesionālās pieredzes,

- veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas,

- apmaksātus skolēnu brīvlaikus un ikgadējo atvaļinājumu vasarā,

- apmaksātu profesionālo pilnveidi,

Darba laiks: (pirmdiena - piektdiena, no 8:00 līdz 17:00)

Darba vieta: Latvijas Starptautiskā skola, Meistaru iela 2, Piņķi, Babītes pag., Mārupes novads, LV-2107 Pieteikumus lūdzam sūtīt angļu valodā uz e-pastu: hr@isl.edu.lv

Tālrunis uzziņām: 6775516 vai 26148512 (darba dienās no 9:00-16:00)