Māsa

Viena no vadošajām privātās veselības aprūpes iestādēm  SIA  ”Veselības centrs 4”  aicina darbā ārsta palīgu vai vispārējās aprūpes māsu filiālē ”Baltijas Vēnu klīnika”  K. Barona ielā 115, Rīgā.

Pienākumi:

  • organizēt un koordinēt ārsta pieņemšanu;
  • sagatavot ārsta kabinetu darbam;
  • sagatavot visu nepieciešamo dažādām manipulācijām un asistēt ārstam;
  • sagatavot klientus attiecīgo manipulāciju veikšanai;
  • pēc ārsta norādījumiem veikt ārstnieciskās manipulācijas;
  • veikt precīzu medicīniskās dokumentācijas noformēšanu;
  • sekot līdz higiēnas un pretepidēmijas plāna izpildei;
  • komunicēt ar pacientiem;
  • veikt kabineta uzkopšanu un sagatavošanu nākamajiem pacientiem, kā arī pēc ārsta pieņemšanām;
  • dezinfekcijas pasākumu veikšana starp pacientiem, ārsta kabinetos.

Prasības:

  • vidējā speciālā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā, vēlams sertifikāts specialitātē;
  • izjust aicinājumu veikt savus profesionālos pienākumus;
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes un iemaņas;
  • ievērot pacientu profesionālās komunikācijas un ārstēšanas normas;
  • precizitāte, augsta atbildības izjūta un teicamas sadarbības prasmes un iniciatīva;
  • labas organizēšanas prasmes, spēja ātri reaģēt, spēja noteikt prioritātes;
  • psiholoģiskā noturība;
  • sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atalgojums: no 7,25 Eur/h (bruto);
  • komfortablus darba apstākļus ar modernu aprīkojumu;
  • dinamisku un interesantu darba vidi;
  • motivējošas atlaides SIA “Veselības centrs 4” pakalpojumiem.

Darba laiks: 0,75 slodze

Pirmdienās no 09:00-12:00, otrdienās no 09:00-18:00, trešdienās no 09:00-14:00, piektdienās no 09:00-18:00.

Darba organizācija: summētais darba laiks pēc grafika.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: vakance@vc4.lv ar norādi: Ārsta palīgs/māsa BVK

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot