MĀSA VESELĪBAS APRŪPĒ MĀJĀS RĪGĀ (ĶENGARAGS, IĻĢUCIEMS, SARKANDAUGAVA VAI VECMĪLGRĀVIS)

SIA MENTAMED AICINA DARBĀ MĀSU VESELĪBAS APRŪPĒ MĀJĀS RĪGĀ (ĶENGARAGS, IĻĢUCIEMS, SARKANDAUGAVA VAI VECMĪLGRĀVIS)

SIA MENTAMED Ārstniecības iestāžu reģ. nr. 0100-00427 aicina pieteikties darbā māsu veselības aprūpē mājās darbam Rīgā.

Prasības:

· vidējā speciālā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;

· reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

· valsts valodas zināšanas, vēlams krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī;

· labas komunikācijas spējas un sadarbības prasmes, cieņpilna attieksme pret katru pacientu;

· spēja patstāvīgi plānot darbu, noteikt prioritātes, augsta atbildības sajūta.

Pienākumi:

· profesionāli veikt dažādas medicīniskās manipulācijas pacientam viņa dzīvesvietā;

· veikt atskaites par savu darbu, atbilstoši MENTAMED dokumentācijas prasībām.

Piedāvājam:

· darba vietu Rīgā (Ķengaragā, Iļģuciemā, Sarkandaugavā vai Vecmīlgrāvī),

· samaksa no 7€/stundā,

· sociālās garantijas.

CV sūtīt uz e-pastu: info@mentamed.lv, ar norādi “Māsa Rīgā”

Tālrunis sīkākai informācijai: 67342294 vai 27003469

Biroja adrese: Lāčplēša iela 87F, Rīga, LV-1015

Aktuālā aptauja
Kā Jūs vērtējiet tālākizglītības pasākumu kvalitāti neformālajā izglītības vidē?
Balsot