Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa

SIA „Rīgas Dzemdību nams” (reģ.nr.40003194600) ir valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar 75 gadus lielu pieredzi dzemdību palīdzības un ginekoloģisko pakalpojumu sniegšanas jomā.

Lai saviem klientiem, pacientiem nodrošinātu pēc iespējas augstākas kvalitātes pakalpojumus, Rīgas Dzemdību nama darbība pastāvīgi tiek attīstīta, gan rūpējoties par personāla kvalifikācijas uzturēšanu un paaugstināšanu, gan ieviešot mūsdienīgas tehnoloģijas un inovatīvus darba risinājumus. Dzemdību namā strādā vairāk nekā 400 kompetenti un pieredzējuši darbinieki

Aicinām darbā

Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsu
Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē

Galvenie amata pienākumi:

  • Nodrošināt pacientu aprūpi perioperatīvā periodā;
  • Nodrošināt pacientu aprūpi intensīvās terapijas palātā;
  • Asistēt ārstam-anesteziologam anestēzijas laikā, nodrošināt nozīmēto medikamentu saņemšanu un
    procedūru izpildi;
  • Novērtēt operāciju zālē anestēzijā izmantojamās aparatūras tehnisko stāvokli un gatavību darbam;
  • Sagatavot darbam anestēzijā izmantojamo aparatūru, medikamentus, vienreizējo medicīnisko
    aprīkojumu.

Prasības pretendentiem:

  • LR atzīta vidējā profesionālā vai 1.līmeņa augstākā profesionālā izglītība;
  • LR Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā reģistrēta māsa;
  • Teicamas sociālās prasmes – komunikatīvās, patstāvīga darba un komandas darba prasmes;
  • Iemaņas darbā ar datoru Open Office un /vai MS Office vidē;
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas prasībām.

Piedāvājam:

  • Atbildīgu un dinamisku darbu;
  • Stabilu atalgojumu (sertificētai māsai EUR 8.80/stundā un nesertificētai māsai EUR 7.92/stundā pirms
    nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;
  • Profesionālās iniciatīvas realizēšanas iespējas;
  • Veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika);
  • Rīgas Domes noteiktā atlaide sabiedriskajā transportā;
  • Summēto darba laiku, saskaņā ar darba grafiku.

Gaidām Jūsu pieteikumu un CV ar norādi „ Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa” uz e-pastu:
darbs@rdn.lv

Tālrunis informācijai 67011266.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām!
Konkursa ietvaros iegūto personas datu pārzinis ir SIA “Rīgas Dzemdību nams” (Miera iela 45, Rīga, LV-1013);
personas datu apstrāde tiks veikta konkursa norises nodrošināšanai.

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot