Vecākā māsa SIA “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika”

Vecākā māsa SIA “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika” SIA ”Veselības centrs 4” filiāle ”Dermatoloģijas klīnika” aicina darbā vecāko māsu.

Pienākumi:

· vadīt klientu/pacientu veselības aprūpes darbu;

· uzraudzīt veselības aprūpes darba kvalitāti;

· nodrošināt un kontrolēt zāļu, higiēnas preču, ārstnieciskā un aprūpes materiāla iegādi, uzskaiti, glabāšanu, izlietojumu, derīguma termiņu atbilstoši Ministru kabineta noteiktajām prasībām;

· nodrošināt higiēniskā un pretepidēmiskā režīma pamatprasību ievērošanu, veikt kontroli;

· organizēt klīnikas māsu darbu, veidot darba grafikus;

· veikt aprūpes komandas darba vadīšanu un izglītošanu;

· veikt precīzu medicīniskās dokumentācijas noformēšanu;

· iesniegt atskaites struktūrvienības vadītājai.

Prasības:

· pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;

· reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

· labas valsts valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;

· praktiskā darba pieredze veselības aprūpes jomā ne mazāk kā 3 gadi;

· zināšanas medikamentu uzskaitē;

· prasme sagatavot ziņojumus, pārskatus un veikt to analīzi;

· zināšanas par sanitārajām un higiēnas prasībām;

· augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem;

· labas organizēšanas prasmes, spēja ātri reaģēt, spēja noteikt prioritātes;

· psiholoģiskā noturība.

Piedāvājam:

· stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

· atalgojums: no 2000 EUR (bruto), papildus piemaksas atkarībā no darba apjoma;

· komfortablus darba apstākļus estētiskā vidē;

· darba vietu Rīgā;

· dinamisku un interesantu darba vidi;

· motivējošas atlaides SIA “Veselības centrs 4” un grupu uzņēmumu pakalpojumiem.

Darba attiecību veids: pilnas slodzes darbs

Darba vieta: SIA ”Veselības centrs 4” filiāle ”Dermatoloģijas klīnika” Skanstes ielā 50, Rīgā Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: vakance@vc4.lv ar norādi “vecākā māsa”

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 0100-64114

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot