Vecākā māsu uz nenoteiktu laiku

VSAC “Kurzeme” filiāle “Gudenieki” aicina darbā

Vecāko medicīnas māsu (profesijas klasifikatora kods 2221 01) uz nenoteiktu laiku

Amata pienākumi:

· Nodrošināt kvalitatīvu medicīnisko un neatliekamo palīdzību klientiem;

· Organizēt un plānot klientu vizītes pie ārstiem speciālistiem;

· Nodrošināt medikamentu apriti un uzskaiti, atbilstoši normatīvo aktu prasībām;

· Koordinēt un kontrolēt sociālās aprūpes nodaļas darbinieku profesionālo darbību atbilstoši veselības aprūpes un higiēnas normatīvo aktu prasībām;

· Veikt uzraudzību par informācijas atspoguļošanu medicīnas un psihiatrijas māsu darba dokumentācijā;

· Noformēt darba dokumentāciju, saskaņā ar normatīvo aktu prasībām.

Prasības pretendentam:

· Vidējā vai augstākā profesionālā izglītība medicīnas māsas specialitātē;

· Reģistrs Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā un sertifikāts garīgās veselības aprūpes māsas specialitātē;

· normatīvo aktu pārzināšana, kas saistīta ar veselības aprūpi un farmācijas likumdošanu.

Piedāvājam:

· Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;

· Darba samaksa – bruto 745,00 līdz 1093,00 EUR atkarībā no profesionālās pieredzes, regulāras piemaksas atbilstoši amatam;

· Veselības apdrošināšanu.

Darba līgums uz nenoteiktu laiku.

Darba vieta – Gudenieki, “Saulrieti”, Zinību iela, Gudenieku pagasts.

Darba laiks – summētais darba laiks.

Slodzes tips – viena vesela slodze.

CV un pieteikuma vēstuli līdz 23.12.2022. sūtīt uz e-pastu: elina.putra@vsackurzeme.gov.lv

Sīkāka informācija pa tālruni 63491156

Aktuālā aptauja
Kā Jūs vērtējiet tālākizglītības pasākumu kvalitāti neformālajā izglītības vidē?
Balsot