Veselības aprūpes un rehabilitācijas nodaļas vadītāja – vecākā medicīnas māsa

Biedrība “Latvijas Samariešu apvienība”, Sociālās aprūpes centrs “SenRīga” aicina pievienoties komandai veselības aprūpes un rehabilitācijas nodaļas vadītāju – vecāko medicīnas māsu.

Galvenie darba pienākumi:

  • organizēt un vadīt medicīnisko aprūpi  pacientiem, kontrolēt tās īstenošanu;
  • pārraudzīt un vadīt savā pakļautībā esošo personālu;
  • organizēt un nodrošināt higiēnas kārtību, epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu;
  • organizēt un nodrošināt medikamentu, medicīnas preču un medicīnas aparatūras uzskaiti, kontrolēt to izlietošanu paredzētiem mērķiem;
  • nodrošināt kvalitātes pārraudzību;
  • vadīt medicīniskās aprūpes administratīvo darbu;
  • vadīt medicīniskās aprūpes administratīvo darbu, t.sk. sniegt atskaites un uzturēt sadarbību ar NVD.

Prasības:

  • augstākā profesionālā izglītība veselības aprūpes jomā;
  • ārstniecības persona ir reģistrēta Ārstniecības personu reģistrā;
  • ārstniecības personas sertifikāts – medicīnas māsa vai ārsta palīgs;
  • praktiskā darba pieredze veselības aprūpes jomā (ne mazāk kā 3 gadi);
  • pārzināt darbā izmantojamo tehnisko līdzekļu darbības principus un lietošanas noteikumus, veicamā darba tehnoloģiju un organizāciju, nozares terminoloģiju, ar nozari saistītos tiesību aktus un standartus, darba un vides aizsardzības normatīvo aktu prasības, profesionālās ētikas pamatprincipus un uzvedības normas;
  • prasme sagatavot ziņojumus, pārskatus un veikt to analīzi;
  • ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • prasme pieņemt lēmumu, izrādīt iniciatīvu, organizēt darba procesus;
  • sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • 8h darba dienu;
  • komfortablus darba apstākļus mūsdienīgā, stabilā organizācijā – jaunās telpās Rīgas centrā, Katoļu ielā 22;
  • atalgojumu 1700.00 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika);
  • apmācības, supervīzijas;
  • personīgo kabinetu;
  • apmaksātas pusdienas;
  • profesionālas, atsaucīgas komandas atbalstu.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu sandra.naida@samariesi.lv ar norādi – “vecākā medicīnas māsa”, sīkāka informācija pa tālruni – 20211229.

Aktuālā aptauja
Kā Jūs vērtējiet tālākizglītības pasākumu kvalitāti neformālajā izglītības vidē?
Balsot