VIRSMĀSA

SIA «Lasa med» narkoloģiska klinika aicina pieteikties amatam

VIRSMĀSA

Galvenie amata pienākumi:

· ārsta norādījumu izpildes kontrole ,medikamentu,medicīnas aparatūras un kopšanas priekšmetu pasūtīšana ka ari kontrolēt to izlietošanu.

· pārraudzīt un kontrolēt LR likumdošanas, kā arī klīnikas vadības izvirzīto prasību izpildi savā pakļautībā esošā personāla darbā;

· organizēt un nodrošināt epidemioloģiskās un higiēnas drošības pasākumu ievērošanu;

· sadarboties ar klīnikas vadību;

· organizēt darba procesu, pārraudzīt un pilnveidot savā pakļautībā esošā personāla izglītību un kvalifikāciju;

· nodrošināt kvalitātes pārraudzību aprūpes jomā;

· veikt citus nodaļas virsmāsai noteiktos amata pienākumus.

Prasības pretendentiem:

· augstākā profesionālā izglītība/bakalaura grāds veselības zinātņu jomā un/vai maģistrantūrā māszinībās vai veselības vadībā;

· ārstniecības personu reģistrs;

· sertifikāts kādā no māsas pamatspecialitātēm;

· praktiskā darba pieredze stacionārā ārstniecības iestāde

· spēja pieņemt patstāvīgus un uz attīstību vērstus lēmumus;

· spēja vadīt kolektīvu, uzņemties iniciatīvu un atbildību;

· labas iemaņas darbā ar datoru

Piedāvājam:

· darba laiku darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00;

· stabilu atalgojumu (no 1100 “uz rokas” EUR ) un sociālās garantijas;

· mainīgo darba samaksas daļu (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes);

· atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;

CV un pieteikumu sūtīt slimnīcas Personāla vadības daļai elektroniski uz e-pastu: narkologs@inbox.lv

tālrunis informācijai 29164909,29586640

Piesakoties vakancei, Jūs piekrītat Jūsu CV norādīto datu apstrādei atlases procesa nodrošināšanai.

Aktuālā aptauja
Kā Jūs vērtējiet tālākizglītības pasākumu kvalitāti neformālajā izglītības vidē?
Balsot