Virsmāsa (uz nenoteiktu laiku) Multifunkcionālajā ambulatorajā centrā

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs aicina darbā virsmāsu (uz nenoteiktu laiku)

Multifunkcionālajā ambulatorajā centrā Tvaika ielā 2, Rīgā

Galvenie amata pienākumi:

· Pārraudzīt, organizēt un vadīt savā pakļautībā esošā personāla darbu Multifunkcionālajā ambulatorajā centrā.

· Plānot, organizēt un vadīt pacientu aprūpi Multifunkcionālajā ambulatorajā centrā.

· Pārraudzīt un pilnveidot savā pakļautība esošā personāla izglītību un kvalifikāciju.

· Sadarboties ar citu struktūrvienību vai nodaļu darbiniekiem ambulatoro aprūpes jautājumu risināšanā, pakalpojuma pilnveidošanā, jaunu projektu realizēšanā.

· Sistemātiski papildināt savas zināšanas psihiatrijas un citos ar darbu saistītos jautājumos.

· Organizēt un nodrošināt higiēniskā un pretepidēmijas plāna prasību, epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu.

· Veikt citus nodaļas virsmāsas noteiktos amata pienākumus.

Prasības:

· Bakalaura grāds veselības zinātņu jomā, maģistra grāds māszinībās, veselības aprūpē vai veselības vadībā.

· Ārstniecības personu reģistrs māsas profesijā.

· Profesionālā pieredze māsas darbā vismaz 3 gadi.

· Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office vidē, elektroniskā sarakste, interneta pārlūkprogrammas un darbs ar biroja tehniku, vēlama pieredze darbā ar Palma Medical un Horizon Hop).

· Valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu;

· Atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72. panta ceturto un piekto daļu prasībām.

· Spēja plānot un organizēt nodaļas darbu, patstāvīgi pieņemt lēmumus strādāt komandā un vadīt komandu, precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas saskarsmes spējas un augsta stresa noturība.

Piedāvājam:

· Darbu stabilā uzņēmumā ārstniecības iestādē.

· Normālo darba laiku 40 stundas nedēļā (dienas darbs).

· Stabilu un regulāru atalgojumu no 1725,00 līdz 2182,00 EUR (bruto) par pilnu slodzi;

· sociālās garantijas un piemaksas saskaņā ar Darba koplīgumu un citiem normatīvajiem aktiem.

· Iespēju profesionāli pilnveidoties un gūt vērtīgu pieredzi.

· Profesionālu izaicinājumu, atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu.

CV un pieteikumu sūtīt elektroniski uz e-pastu: darbs@rpnc.lv, vai iesniegt personīgi Personāla vadības daļā, Tvaika ielā – 2, Rīgā.

Pieteikšanās līdz 2024.gada 7.februārim. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!