VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSA ANESTĒZIJĀ UN INTENSĪVAJĀ APRŪPĒ

SIA “Veselības centrs 4” filiāle “Dermatoloģijas klīnika” Skanstes ielā 50, Rīgā, aicina darbā VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU ANESTĒZIJĀ UN INTENSĪVAJĀ APRŪPĒ!

Meklējam kolēģi – anestēzijas māsu, kura kopā ar mūsu lielisko komandu operāciju zālē nodrošinās klientiem kvalitatīvu un mierpilnu aprūpi! Piedāvājam iespēju anestēzijas māsas pienākumus apvienot ar vispārējās aprūpes māsas pienākumiem dermatologa kabinetā.

Galvenie amata pienākumi:

· pacientu aprūpe pirms un pēc anestēzijas;

· asistēšana ārstam anesteziologam anestēzijas laikā;

· pacientu vitālo rādītāju novērošana un dokumentēšana;

· asistēšana ārstam dermatologam;

· pacienta sagatavošana ārstnieciskajām procedūrām un izmeklējumiem;

· informācijas un datu ievadīšana datu bāzē.

Prasības kandidātiem:

· izglītība māszinību jomā;

· specializācija anestēzijā un intensīvajā aprūpē;

· reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

· pieredze anestēzijas māsas darbā operāciju zālē;

· atbildības izjūta un prasme strādāt komandā;

· valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī;

· teicamas saskarsmes spējas.

Mēs piedāvājam:

· 0,75 slodzes darbu;

· algu sākot no 1200.00 eur (bruto) mēnesī, visas sociālās garantijas;

· patīkamas atlaides uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem;

· visus darba veikšanai nepieciešamos resursus un atbalstu;

· profesionālu un draudzīgu kolēģu komandu;

· iespēju veicināt savu profesionālo izaugsmi.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “anestēzijas māsa” uz e-pastu: vakance@vc4.lv.

Aktuālā aptauja
Kā Jūs vērtējiet tālākizglītības pasākumu kvalitāti neformālajā izglītības vidē?
Balsot