VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSA SPECIĀLISTE Poliklīnikā (0,5 slodze)

Sīkāk šeit

Galvenie amata pienākumi:

  • Plānot aprūpi reto neiroloģisko slimību pacientiem un viņu ģimenēm;
  • Sniegt aprūpi pacientiem;
  • Izvērtēt pacienta aprūpes rezultātus;
  • Nodrošināt precīzu un drošu medikamentu saņemšanu pacientiem;
  • Nodrošināt nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru veikšanu pacientiem;
  • Nodrošināt neatliekamās palīdzības sniegšanu;
  • Uzturēt drošu darba vidi;
  • Veicināt savas profesijas un aprūpes darba attīstību.

Prasības pretendentiem:

  • Pirmā līmeņa māsas augstākā profesionālā izglītība vai māsas profesionālā vidējā izglītība;
  • Reģistrācija ārstniecības personu (māsu) reģistrā;
  • Vēlama darba pieredze māsas darbā neiroloģijā ar pacientiem ar neiromuskulārām un kustību traucējumu slimībām;
  • Prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • Teicamas saskarsmes spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • Obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas vismaz vienas svešvalodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu 767 bruto (par 0,5 slodzi) un sociālās garantijas;
  • darbu darba dienās (8:00-16:00);
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • apmācību un profesionālo izaugsmi;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darba stāžu);

CV un pieteikums:

Lai pieteiktos vakancei spiediet šeit. CV un pieteikumu iespējams iesniegt arī elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv ar norādi „VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSA SPECIĀLISTE Poliklīnikā”. Tālrunis informācijai 29244906.