Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › Ģimenes ārsta un Pediatra prakse Rīgā, Pļavniekos aicina darbā

    • Amats: māsa
    • Ievietošanas datums: 11/01/2022

Ģimenes ārsta un Pediatra prakse Rīgā, Pļavniekos aicina darbā: otru MĀSU uz pilnu slodzi

Praksē ~2000 pacienti, no tiem ~600 bērni

Prasības:

· ārstniecības personas reģistrs (priekšroka tiks dota pretendentiem ar sertifikātu)

· valsts valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī

· datorprasmes (pieredze ar programmu Medius tiks uzskatīta par priekšrocību)

· pieredze ģimenes ārsta prakses darbā

Galvenie darba pienākumi:

· koordinēt pieņemšanu un veikt ārsta norādītās manipulācijas

· sniegt telefoniskas un klātienes konsultācijas pacientiem savas kompetences ietvaros

· aicināt pacientus veikt skrīningizmeklējumus un profilaktiskās apskates

· pildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši noteikumiem

· veikt pacientu reģistrāciju

Piedāvājam:

· komfortablu darba vidi

· iespēju pilnveidoties un augt profesionāli

· konkurētspējīgu atalgojumu (pēc pārbaudes laika: 1750 € pirms nodokļiem) + piemaksas COVID pandēmijas laikā atbilstoši līgumam ar NVD

Pārbaudes laiks: 3 mēneši

Interesentus lūdzam zvanīt: 26545095, Dr. Gunta Timšāne

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu timsanite@inbox.lv ar norādi “MĀSA“ vai “ĀRSTA PALĪGS”

Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.