Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › SIA ”Veselības centrs 4” aicina darbā VECĀKO MĀSU filiālē “Dermatoloģijas klīnika”, Skanstes ielā 50, Rīgā.

    • Amats: Vecākā māsa
    • Ievietošanas datums: 03/08/2022

Pienākumi:

  • vadīt klientu/pacientu veselības aprūpes darbu;
  • uzraudzīt veselības aprūpes darba kvalitāti;
  • nodrošināt un kontrolēt zāļu, higiēnas preču, ārstnieciskā un aprūpes materiāla iegādi, uzskaiti, glabāšanu, izlietojumu, derīguma termiņu atbilstoši Ministru kabineta noteiktajām prasībām;
  • nodrošināt higiēniskā un pretepidēmiskā režīma pamatprasību ievērošanu, veikt kontroli;
  • organizēt klīnikas māsu darbu, veidot darba grafikus;
  • veikt aprūpes komandas darba vadīšanu un izglītošanu;
  • veikt precīzu medicīniskās dokumentācijas noformēšanu;
  • iesniegt atskaites struktūrvienības vadītājai.

Prasības:

  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā, sertifikāts specialitātē;
  • labas valsts valodas zināšanas, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • praktiskā darba pieredze veselības aprūpes jomā ne mazāk kā 3 gadi;
  • zināšanas medikamentu uzskaitē;
  • prasme sagatavot ziņojumus, pārskatus un veikt to analīzi;
  • zināšanas par sanitārajām un higiēnas prasībām;
  • augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
  • labas organizēšanas prasmes, spēja ātri reaģēt, spēja noteikt prioritātes;
  • psiholoģiskā noturība
  • sadarbspējīgs Covid 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atalgojums: no 1500 eur (bruto), papildu piemaksas atkarībā no darba apjoma;
  • komfortablus darba apstākļus estētiskā vidē;
  • darba vietu Rīgā;
  • dinamisku un interesantu darba vidi;
  • motivējošas atlaides SIA “Veselības centrs 4” pakalpojumiem.

Darba attiecību veids: pilnas slodzes darbs uz noteiktu laiku

Darba vieta:  Skanstes iela 50, Rīgā.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: vakance@vc4.lv ar norādi: vecākā māsa ”Dermatoloģijas klīnika”